2 Bronzen lijstjes met emaille 20e eeuw. Op 1 lijstje zijn paradijsvogels met emaille ingelegd en de andere is ingelegd met bloemen. 10x8cm. Cond.: G
Art Nouveau dienblad met theepot. Dienblad is van aardewerk omrand met een tinnen rand, staand op pootjes ca. 1920. 45x35cm. Cond.: G. Theepotje is van J.N. Daalderop Tiel, 15x20x11cm.
Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.
Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
3 Postkaarten Holland Amerika lijne ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U
Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.
Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M