04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

ca. 50-60 modeltreinen
Resultaat: 81 EUR

Antiek tinnen maatbeker
Resultaat: 30 EUR

Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G

Oud lederen koffertje + inhoud
Resultaat: 20 EUR

Roodkoperen waterketel
Resultaat: 150 EUR

Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen,

Bureaulampje
Resultaat: 15 EUR

Bureaulampje met koperen voet, ca. 1910, 57xø15cm. Cond.: G

Muntenverzameling
Resultaat: 160 EUR

Speelgoed soldaten
Resultaat: 150 EUR

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met zilveren sluiting 1855. 1 Sluiting moet gerestaureerd worden.