Kavel met ca. 50-60 modeltreinen van verschillende merken, o.a; Bachmann, Roco, minitrix, Fleischmann, kavel bevat locs, goederentreinen, presonenwagons, restauratiewagons enz. De treintjes zijn in ve...
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
Oud lederen koffertje + inhoud in zeer goede staat. 30-er jaren 36x23x8cm. Cond.: U
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld