Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Deurbel van kogelhulzen
Geen vanafprijs

Deurbel gemaakt van kogelhulzen (eigen bouw), 20e eeuw, 59x23x26cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Divers kleingoed
Resultaat: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

2x Staande schemerlamp bronskleurig
Geen vanafprijs

2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.

3 Delen Aziatisch
Geen vanafprijs

3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje

Vrouw Fortuna
Startprijs 50 EUR

Vrouw Fortuna, bronskleurig op houten voet ca. 1880, 5x24cm. gelijmd.

Notenhouten klokje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.

Tablet met messing delen
Resultaat: 10 EUR

Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.

2 Messing vazen
Startprijs 25 EUR

2 Messing vazen met omlopend bloemmotief, Holland ca. 1910. H:27cm.

Messing voorstelling
Startprijs 65 EUR

Messing gegoten laatste avondmaal in mahoniehouten lijst, 46x68cm.

Boek, Duitse kledendracht
Startprijs 30 EUR

Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U

Jugendstil plaquette
Startprijs 135 EUR

Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.

Karabijn 1937
Geen vanafprijs

Vervallen

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Klankschaal
Resultaat: 30 EUR

Bronzen klankschaal omlopend geëtst met gedraaide pistel 9xø22cm.

Roodkoperen doofpot
Resultaat: 35 EUR

Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U

Champagnekoeler
Startprijs 35 EUR

Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.

2 Kleine ikoontjes
Geen vanafprijs

2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

2 Beelden
Geen vanafprijs

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

2 Koperen kandelaars
Geen vanafprijs

Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U

Adelaar op voet + beeldje
Startprijs 15 EUR

1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)