Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.
Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.
2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.
Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G
Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G