3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
6 Delen glas/kristal o.a; 2 kristallen schaaltjes (ø11cm.) amandel geslepen. 3 Glazen schaaltjes (ø8,5cm.) amandel geslepen. 1 Glazen karaf met stolp 18,5xø7,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse kristallen kelk met goud beschilderd. Boheems 17xø10cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,
Blauw geslepen dekseldoos in de bloemstijl 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk geslepen. Doos heeft 1 chip.
Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G
Grote Boheemse vaas begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met druiven en bladmotief, heel klein chipje aan zijkant 30,5xø15cm.
6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.
6 Boheemse glazen (10,5xø6,5cm.) met bijbehorend karaf (21x21,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met dierenedcor.
3 Glazen beelden o.a; 2 ballerina's van 28cm en een glazen dolfijn 16cm.eind 20e eeuw. Cond.: G
Grote Gouda plateel bloempot (Lotte), beschadigd 23xø30cm. Cond.: M
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U