Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari borden 4124
2 Imari borden
Startprijs 25 EUR
3 Imari schotels 4125
3 Imari schotels
Startprijs 70 EUR
4 Aardewerken borden Swatow 4126
4 Aardewerken borden Swatow
Startprijs 30 EUR
Porseleinen inktpotje 4127
Porseleinen inktpotje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Porseleinen fontein 4128
Porseleinen fontein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Empire bakje vuurverguld 4129
Empire bakje vuurverguld

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Doosje diversen 4130
Doosje diversen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Vaas Val Saint Lambert 4131
Vaas Val Saint Lambert

Resultaat:

80 EUR

Celadon vaasje ca. 1920 4132
Celadon vaasje ca. 1920
Startprijs 35 EUR
Kaststel 5x 4133
Kaststel 5x
Geen vanafprijs
Verkocht
6 Delfts blauwe borden 4134
6 Delfts blauwe borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Biedermeier bakje 4135
Biedermeier bakje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Divers porselein 4136
Divers porselein

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Oud keramiek bord 4137
Oud keramiek bord

Resultaat:

150 EUR

3 Kopjes en 2 schoteltjes 4138
3 Kopjes en 2 schoteltjes
Geen vanafprijs
2 Japanse borden 4139
2 Japanse borden
Startprijs 25 EUR
Petit four stelletje 4140
Petit four stelletje
Startprijs 20 EUR
Ivoren krokodil 4141
Ivoren krokodil
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Ivoren vrouwenhoofd 4142
Ivoren vrouwenhoofd

Resultaat:

275 EUR

Uitgesneden ivoren slagtand 4143
Uitgesneden ivoren slagtand
Startprijs 275 EUR
Massief ivoren beeld 4144
Massief ivoren beeld
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Ivoren Netsuke, vrouw 4145
Ivoren Netsuke, vrouw

Resultaat:

100 EUR

Ivoren Netsuke, monnik 4146
Ivoren Netsuke, monnik
Startprijs 100 EUR
Ivoren Netsuke, boer 4147
Ivoren Netsuke, boer
Startprijs 100 EUR