Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen petit-four stelletje
Resultaat: 60 EUR

Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.

Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Imari vaas met prachtige beschildering ca. 1880.

Platelen potje
Startprijs 50 EUR

Platelen oorkannetje met schenktuit, gemerkt Koninklijk Gouda Holland, J-VH, onder de voet is een stukje gelijmd, 10,5x13cm.

Imari dekselvaasje
Startprijs 30 EUR

Imari dekselvaasje Japans 1890-1900 met zilveren dopje van latere datum.

Platelen vaasje Amsterdam
Startprijs 30 EUR

Platelen oorvaasje met opschrift Amsterdam, gemerkt 319 Zenith Gouda, 10,5xø5,5cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.

Grote plateel oorvaas
Startprijs 70 EUR

Grote platelen oorvaas met schenktuit, gemerkt 1721 Beek Gouda Holland, 17,5x13x11cm. Cond.: R (kleine chipjes)

3 Kastkommen Petrus Regout
Resultaat: 30 EUR

3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.

Imari bord
Startprijs 50 EUR

Imari bord Arita 1979 gelimiteerde uitgave Nr. 449. Handbeschilderd ø30cm. Taxatiewaarde € 350,00

Imari bord
Startprijs 50 EUR

Imari bord, Arita plate,1980 gelimiteerde oplage 319/1000,jubileumsuitgave, met dieren beschilderd, ø30cm.

3 Japanse borden
Resultaat: 20 EUR

3 Japanse borden ca. 1910 met gecontourneerde rand

7x Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

7x Chinees porselein 18e eeuws. Beschadigd, borden, kommen en schaal

2 Kutani vaasjes
Resultaat: 40 EUR

2 Kutani vaasjes 19e eeuws met figurenmotief 15,5xø7,5cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 10 EUR

Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.

2 Japanse kommen
Resultaat: 5 EUR

2 Japanse porseleinen kommen eind 19e eeuw. 1x met bamboe motief ø19cm. gaaf. 1x bloem- en vlindermotief ø18cm. 1 chipje aan de rand.

6 Kop en schotels
Resultaat: 110 EUR

6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes

Opaline vaasje
Geen vanafprijs

Opaline vaasje handbeschilderd met vogels 19e eeuw, H.12.5cm.ø8 cm. en eenChinees porseleinen handbeschilderd bord rond 1900, ø22cm.

Kaststel 5x
Geen vanafprijs

5 Delig blauw aardewerken kaststel met landschapsdecor ca. 1960. van 2 deksels is het kroontje gelijmd, verder helemaal gaaf. Dekselvaas: 17x10x34cm. Andere vaas: 16x11x26cm.

12 Mondgeblazen glazen
Geen vanafprijs

12 Antiek mondgeblazen glazen in diverse maten

6 Roemers
Resultaat: 35 EUR

6 Roemers met stervormig slijpsel ca. 1920.

12 Wijnglazen
Resultaat: 20 EUR

12 Wijnglazen met geslepen rand ca. 1910. 6 Gotere en 6 kleinere

11 Mondgeblazen glazen
Geen vanafprijs

12 Antiek mondgeblazen glazen in diverse maten

Doos met 12 kristallen onderzetters
Resultaat: 30 EUR

Doos met 12 kristallen onderzetters en setje fruitmesjes, 20e eeuw,2 mesheften gelijmd.