Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.
Platelen oorkannetje met schenktuit, gemerkt Koninklijk Gouda Holland, J-VH, onder de voet is een stukje gelijmd, 10,5x13cm.
Imari dekselvaasje Japans 1890-1900 met zilveren dopje van latere datum.
Platelen oorvaasje met opschrift Amsterdam, gemerkt 319 Zenith Gouda, 10,5xø5,5cm. Cond.: U
Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.
Grote platelen oorvaas met schenktuit, gemerkt 1721 Beek Gouda Holland, 17,5x13x11cm. Cond.: R (kleine chipjes)
3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
Imari bord Arita 1979 gelimiteerde uitgave Nr. 449. Handbeschilderd ø30cm. Taxatiewaarde € 350,00
Imari bord, Arita plate,1980 gelimiteerde oplage 319/1000,jubileumsuitgave, met dieren beschilderd, ø30cm.
7x Chinees porselein 18e eeuws. Beschadigd, borden, kommen en schaal
2 Kutani vaasjes 19e eeuws met figurenmotief 15,5xø7,5cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.
2 Japanse porseleinen kommen eind 19e eeuw. 1x met bamboe motief ø19cm. gaaf. 1x bloem- en vlindermotief ø18cm. 1 chipje aan de rand.
Opaline vaasje handbeschilderd met vogels 19e eeuw, H.12.5cm.ø8 cm. en eenChinees porseleinen handbeschilderd bord rond 1900, ø22cm.
Doos met 12 kristallen onderzetters en setje fruitmesjes, 20e eeuw,2 mesheften gelijmd.