Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

6-Delig koffieservies 4104
6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR
Massief ivoren beeld 4144
Massief ivoren beeld
Startprijs 800 EUR
Keramiek sierschotel 4353
Keramiek sierschotel
Startprijs 750 EUR
6  Meissen kop en schotels 4529
6 Meissen kop en schotels
Startprijs 600 EUR
Blauw geslepen stolp 4244
Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR
Blauw geslepen stolp 4243
Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR
2 Plateel wandlampen 4167
2 Plateel wandlampen
Startprijs 400 EUR
Baardmankruik 4216
Baardmankruik
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda 4352
Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda

Resultaat:

275 EUR

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw. 4276
Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw.
Startprijs 325 EUR
Meissen roomstelletje op tablet 4532
Meissen roomstelletje op tablet
Startprijs 300 EUR
 Meissen koffiekan 4531
Meissen koffiekan
Startprijs 300 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 4418
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Imari vaas 19e eeuw 4123
Imari vaas 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Uitgesneden ivoren slagtand 4143
Uitgesneden ivoren slagtand
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Ivoren vrouwenhoofd 4142
Ivoren vrouwenhoofd

Resultaat:

275 EUR

Ivoren krokodil 4141
Ivoren krokodil
Startprijs 275 EUR
Chinese schotel 18e eeuw. 4367
Chinese schotel 18e eeuw.
Startprijs 250 EUR
5 Porseleinen sierborden 4288
5 Porseleinen sierborden
Startprijs 250 EUR
Ovale Chinese schotel 4285
Ovale Chinese schotel
Startprijs 250 EUR
Porseleinen figuur 4260
Porseleinen figuur
Startprijs 250 EUR
2 Kutani siervazen 4202
2 Kutani siervazen
Startprijs 250 EUR
2 Imari vazen met figuren 4121
2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Inktpot, Purmerend 4103
Inktpot, Purmerend

Resultaat:

225 EUR