Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen roomstelletje op tablet 4532
Meissen roomstelletje op tablet
Startprijs 300 EUR
2 Ovale schaaltjes 4533
2 Ovale schaaltjes
Startprijs 30 EUR
Rosenthal porseleinen putto met hond 4534
Rosenthal porseleinen putto met hond
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Rosenthal porseleinen putto met ezel 4535
Rosenthal porseleinen putto met ezel

Resultaat:

30 EUR

2 Gemberpotten 18e eeuw 4536
2 Gemberpotten 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kapitale dekselvaas 4537
Kapitale dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Balustervormige vaas 4538
Balustervormige vaas
Startprijs 100 EUR
Aardewerken kroes 4539
Aardewerken kroes
Startprijs 45 EUR
Tegel met mannetje, 4540
Tegel met mannetje,
Startprijs 35 EUR
Tegel met bloem, 4541
Tegel met bloem,
Startprijs 75 EUR
Tegel met mannetjes, 4542
Tegel met mannetjes,
Startprijs 15 EUR
Delfts aardewerken bord 4543
Delfts aardewerken bord
Startprijs 110 EUR
Delfts bord 4544
Delfts bord
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Porseleinen etagere 4545
Porseleinen etagere

Resultaat:

20 EUR

2 Porseleinen borden, molens 4546
2 Porseleinen borden, molens
Geen vanafprijs
Doos kop en schotels 4547
Doos kop en schotels
Geen vanafprijs
Doosje divers glaswerk 4548
Doosje divers glaswerk
Geen vanafprijs
Verkocht
Imari schaal 4549
Imari schaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Petrus regout borden 4550
3 Petrus regout borden

Resultaat:

10 EUR