Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.
2 Porseleinen dekselvazen gemerkt: Kaiser W. Germany 30-er jaren. Handbeschilderd met bloemen 24xø14cm. Cond.: G
12-Delig theeservies 30-er/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
6-Delig koffieservies Meissen 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G
2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U
Delfts blauw aardewerken bord Hollands 18e eeuw. Met haarscheur en randschade ø22,5cm.
Ovaalvormige vaas met drakenmotief gemerkt P.P.M. ca. 1960, H.:44cm.
Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.
7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.
Grote porseleinen haan ca. 1900 (genummerd 31) 35x20x14cm. Cond.: U
2 Oude bierpullen (Grenshausen), herkomst Duitsland ca. 1900. 1x met afbeeldingen van de 4 seizoenen. 1x drinkende man met links en rechts een jongeman en vrouw. 1 pul mist klein chipje ca. 28cm hoog...
Chinees porseleinen dame ca. 1930 staand op sokkel geheel handbeschilderd met vele kleuren. Beeld is goed, maar missen 2 vingers. 60x16x20cm.
Porseleinen beeld van een Chinese man ca. 1950. man heeft een ronde tas in de handen, geheel handbeschilderd 31x14x8cm. Cond.: G
8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G
Japanse imari knobbelvaas eind 19e eeuws met bloem-en vogeldecor.
Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G
Imari flacon met originele dop ca. 1900 met zilveren rand. geheel gedecoreerd met landschapsdecor 12x9,5x7,5cm. Cond.: G
2 Imari vazen, Japan ca. 1900, handbeschilderd met figurendecor, 22xø14,5cm. Cond.: G
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G
2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
3 Imari borden, 1 grote geschulpte 19e eeuw,heeft aan de rand 3 plekjes met schade, ø30.5 cm,1x geschulpt imari schoteltje 20e eeuwmet bloemmotief, ø21cm.,1 geschulpt imarischoteltje met een vaasmotie...
4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G
Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.
Wit porseleinen wandwaterfontein met deksel. Frankrijk ca. 1920. Gedecoreerd met jugendstil bloemen. De kraan ontbreekt en het deksel mist een hoekje. 34,5x25x11cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U
Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...
Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G
Groen porseleinen celadon vaasje ca. 1920, Gaaf 19,5xø10cm. Cond.: G
5 Delig blauw aardewerken kaststel met landschapsdecor ca. 1960. van 2 deksels is het kroontje gelijmd, verder helemaal gaaf. Dekselvaas: 17x10x34cm. Andere vaas: 16x11x26cm.
6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...
Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G
Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G
2 Japans porseleinen borden genaamd Fukukawi. Fijn handbeschilderd met bomendecor. Borden hebben kleine chips. Begin 20e eeuw ø24cm.
7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G
Prachtig antiek ivoren beeld van een Aziatische dame . geheel prahctig uitgesneden en zeer fijn gedecoreerd. Beeld staand op een uitgesneden sokkel van tropisch hout ca. 1900. 32,5cm.
Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren Netsuke monnik met een instrument. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd 5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren Netsuke, Japanse boer met schep. Een Netsuke werd vroeger aan de riem gedragen. Zeer fijn gedetailleerd 5x3x2,5cm. Cond.: G
6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...
3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
6 Delen glas/kristal o.a; 2 kristallen schaaltjes (ø11cm.) amandel geslepen. 3 Glazen schaaltjes (ø8,5cm.) amandel geslepen. 1 Glazen karaf met stolp 18,5xø7,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse kristallen kelk met goud beschilderd. Boheems 17xø10cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,
Antiek kristallen bowlschaal met originele sleef ca. 1900. Schaal is geheel geëtst met bloemdecor 33xø16cm. klein chipje in de rand.
Blauw geslepen dekseldoos in de bloemstijl 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk geslepen. Doos heeft 1 chip.
Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G
Grote Boheemse vaas begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met druiven en bladmotief, heel klein chipje aan zijkant 30,5xø15cm.
6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.
6 Boheemse glazen (10,5xø6,5cm.) met bijbehorend karaf (21x21,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met dierenedcor.
3 Glazen beelden o.a; 2 ballerina's van 28cm en een glazen dolfijn 16cm.eind 20e eeuw. Cond.: G
Grote Gouda plateel bloempot (Lotte), beschadigd 23xø30cm. Cond.: M
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Aardewerken vaasje voorzien van een handbeschilderde Hollandse voorstelling, rand is afgewerkt met zilveren rand 7,5xø8,5cm. Cond.: G
2 Platelen vazen. 1x Platelen kraagvaas van Royal Flora Keramiek Gouda Holland. gedecoreerd met bloemen 23xø13cm. Cond.: G 1x PLatelen vaas van Modica Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland Nr. 314 24xø...
2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G
Satsuma beeld, voorstellend boeddha zittend op een olifant ca. 1920 28x16x9cm. Cond.: G
Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...
2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.
Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
18e eeuws blauw Chinees bord Quang Ci, bord is gedecoreerd met landschapsmotief 3xø22,5cm. Cond.: G
4 Chinese kop en schotels met bladdecor Chien Lung. Kop: 4xØ6,5cm Schotels: 2xØ10,5cm.
2 Blauwe borden 18e eeuw. 1x gedecoreerd met bloemen ø22,5cm. en 1 chip. 1x Rijkelijk beschilderd met bloemenmotief ø21cm met randschade.
Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.
3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...
Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G
3 Diverse oosterse vazen o.a; 1x bijzondere mooie opengewerkte siervaas aan Japans aardewerk ca. 1950 30xø16cm. Gaaf. 1x Aardewerken knobbelvaas eind 20e eeuw. 33xø18cm. 1x Kraagvaas met bloemen en f...
1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G
Handgeschilderde porseleinen bloempot 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met bloemen. Pot is gaaf 17xø18,5cm.
Wandbord Delft, gemerkt: Boch fréres La Louviére Belgium,Delfts, voorstellende rokende zeeman, ø 25 cm.