H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U
T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Hendrik Pieter Koekkoek, olieverf op linnen, romantisch landschap met figuren in de avond 19e eeuw, 46x30cm. Cond.: U
Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G
Arthur v.Brelo, schilder 2e helft 20e eeuw,olieverf op linnen,man met helm, kopie naar omgeving Rembrandt,r.o.gesign.+gedat.1977,70 x 50 cm.
Gesign.F.Heitmann, landschapschilder begin 20e eeuw, olieverf op linnen,landschap met boerenhoeve, 70 x 100 cm.
Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.