Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met schepen, Middeleeuwse stijl 40x50cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk ca. 1930. 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Klaas, olieverf op paneel, zandophoging 50-er jaren, 22x16cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 50x70cm. Cond.: M
Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G
G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink (Amsterdam 1901 - ), aquarel op papier, drie vrouwengezichten 13x18cm. Cond.: U
Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U