Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten, de dinkel
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U

Bloemen
Resultaat: 25 EUR

B. Kolthe, olieverf op linnen, stilleven ca. 1920. 20x30cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R

Prent, Escher
Resultaat: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd, kubistisch
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Kalender Gelderse kunst
Resultaat: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

Gouden lijst met plaat
Resultaat: 20 EUR

Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 20 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M

Kalender Grafisch atelier
Resultaat: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

3 Oude etsen
Resultaat: 20 EUR

3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G

Schilderij op rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R

Wim '91
Resultaat: 15 EUR

Wim '91, schilderij, Landschap met schuur, o;ieverf op linnen, 100x80 cm., Cond:G

L.Jansen
Resultaat: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

2 Engelse prenten
Resultaat: 15 EUR

2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U

N. van der Waay, prent
Resultaat: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

2 Schoolplaten
Resultaat: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Ongesigneerd bosgezicht
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U