Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ond.gesigneerd
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.

Hans Pick.
Startprijs 160 EUR

Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.

Hans Pick.
Startprijs 160 EUR

Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.

Gesign.G.Stoll
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,

Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

Italiaanse oude meester
Startprijs 500 EUR

Italiaanse oude meester

Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, "Kip", 27x19cm. Cond.: U

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Landschap de Stree
Startprijs 2.750 EUR

Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, romantisch landschap met wassende vrouwtjes voorzien van Heydenrijklijst 25x21cm. Cond.: U

Test 1
Startprijs 100 EUR

Test 1 2
Startprijs 200 EUR

Test 3
Startprijs 300 EUR

TEst 4
Geen vanafprijs

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.

J. Pieneman, bootje
Resultaat: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U

A. Terhell
Resultaat: 75 EUR

Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G

Goosen, koetjes in landschap
Resultaat: 350 EUR

Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 350 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U

Ets, Amsterdam werkelozen
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G

Onbekend schilderij, landschap met figuur
Resultaat: 475 EUR

Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G

Jan Snoeck 96
Resultaat: 30 EUR

Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 155 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U

Eberhardt, landschap
Resultaat: 100 EUR

B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U

A. Dieperink
Resultaat: 40 EUR

Alexander Gerardus Dieperink (Amsterdam 1901 - ), aquarel op papier, drie vrouwengezichten 13x18cm. Cond.: U