Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Portret op board
Resultaat: 35 EUR

3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U

4x Portret op board
Resultaat: 65 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x Vrouwelijk naakt 50x72cm. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x portret van een vrouw 55x49cm. Olieverf op paneel Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U

Gouden lijst met plaat
Resultaat: 20 EUR

Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R

Liesbeth Meurs, strand
Resultaat: 60 EUR

Liesbeth Meurs 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met breiende vrouw 18x24cm. Cond.: U

Zandophoping, Klaas
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Klaas, olieverf op paneel, zandophoging 50-er jaren, 22x16cm. Cond.: U

Cornelis Rip
Resultaat: 450 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U

Ets
Resultaat: 50 EUR

Druk Jan Strube, oud Breda, prent op papier 27x35cm. Cond.: U

Koeien
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, "koeien" 25x21cm. Cond.: U

J. Jans. Hof te Usselo
Resultaat: 30 EUR

Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U

Prent, Escher
Resultaat: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Tekening hond
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U

2x Ingekleurde gravure
Resultaat: 40 EUR

2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G

Schilderij, witte hond
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.

N. van der Waay, prent
Resultaat: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

Stadsgezicht Hollandse school
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U

3 Oude etsen
Resultaat: 20 EUR

3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G

Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

J. Pieneman
Resultaat: 55 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.