04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

3x Portret op board 1191
3x Portret op board

35 EUR

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1194
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

450 EUR

4x Portret op board 1195
4x Portret op board

65 EUR

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1196

450 EUR

Gouden lijst met plaat 1200
Gouden lijst met plaat

20 EUR

Liesbeth Meurs, strand 1207
Liesbeth Meurs, strand

60 EUR

Zandophoping, Klaas 1225
Zandophoping, Klaas

50 EUR

Cornelis Rip 1259
Cornelis Rip

450 EUR

Ets 1263
Ets

50 EUR

Koeien 1301
Koeien

50 EUR

J. Jans. Hof te Usselo 1318
J. Jans. Hof te Usselo

30 EUR

Prent, Escher 1326
Prent, Escher

25 EUR

Tekening hond 1327
Tekening hond

40 EUR

2x Ingekleurde gravure 1339
2x Ingekleurde gravure

40 EUR

Schilderij, witte hond 1340
Schilderij, witte hond

50 EUR

N. van der Waay, prent 1350
N. van der Waay, prent

15 EUR

Stadsgezicht Hollandse school 1352
Stadsgezicht Hollandse school

220 EUR

3 Oude etsen 1355
3 Oude etsen

20 EUR

Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht 1360
Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht

45 EUR

J. Pieneman, tropische vogels 1026
J. Pieneman, tropische vogels

135 EUR

J. Pieneman 1095
J. Pieneman

55 EUR