A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U
Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U
Josef Dederichs (1873-1948/58),olieverf op paneel, Venetiaans kanaal met gondelvaarder,60 x 50 cm.
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U
J.C. Meerburg (Gorinchem 1881 - ), olieverf op paneel, landschap met boerderij 31x21cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, Chess in quadruplicate 1972 25x25cm. Cond.: U
Gesigneerd R. Wouters, olieverf op linnen, kade met schepen en vissers, 120x80cm. COnd.: U
Andre Derain (1880 - 1954), "Femme", kleurenlitho
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U