Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 20 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M

Ton Anconé, winter in Oldenzaal
Resultaat: 45 EUR

Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U

Corsica
Geen vanafprijs

Gesigneerd Webi of Wibi, olieverf op linnen (geschilderd in de 50-er jaren), impressionistisch dorpje aan de kust 60x80cm. Cond.: U

Boslandschap, impressionistisch
Geen vanafprijs

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 30-er jaren 24x30cm. Cond.: U

Schilderij, bloemen op vaas
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd N. Wandeur, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30-er jaren 40x50cm. Cond.: U

2 Prenten en een schilderijtje
Geen vanafprijs

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U

Schilderij, watermolen
Geen vanafprijs

Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G

Cornelis Rip
Resultaat: 450 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U

Ets
Resultaat: 50 EUR

Druk Jan Strube, oud Breda, prent op papier 27x35cm. Cond.: U

Wim '91
Resultaat: 15 EUR

Wim '91, schilderij, Landschap met schuur, o;ieverf op linnen, 100x80 cm., Cond:G

8 Diverse tekeningen
Resultaat: 50 EUR

8 Etsen en prenten, olieverf, diverse maten, Cond.: U

Schilderij, impressionistische boerderij
Geen vanafprijs

Gesigneerd J. Hendricks (vermoedelijk Josephine Hendricks Antwerpen 1885), olieverf op paneel, impressionistische boerenhoeve 32x24cm. Cond.: U

W. Kalshofen, stilleven
Geen vanafprijs

Will Kalshofen (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "violen" 24x30cm. Cond.: U

Ongesigneerd bosgezicht
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U

Jaap Nefkens
Geen vanafprijs

Jaap Nefkens (1926 Lunteren - Oosterbeek), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 50x60cm. Cond.: U

Ype Wenning
Geen vanafprijs

Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

W. Kalshofen, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U

Schilderij R. Degger
Geen vanafprijs

Gesigneerd R Degger, vrouw met paard,olieverf op linnen,30x24cm., Cond:U

D. Kubb
Geen vanafprijs

The Battle of Waterloo
Resultaat: 30 EUR

The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.

Landkaart Zutphen
Resultaat: 50 EUR

Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.

L.Jansen
Resultaat: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

Tekening hond
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U