Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M
Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U
Gesigneerd Webi of Wibi, olieverf op linnen (geschilderd in de 50-er jaren), impressionistisch dorpje aan de kust 60x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 30-er jaren 24x30cm. Cond.: U
Gesigneerd N. Wandeur, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30-er jaren 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Hendricks (vermoedelijk Josephine Hendricks Antwerpen 1885), olieverf op paneel, impressionistische boerenhoeve 32x24cm. Cond.: U
Will Kalshofen (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "violen" 24x30cm. Cond.: U
Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U
Jaap Nefkens (1926 Lunteren - Oosterbeek), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 50x60cm. Cond.: U
Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd R Degger, vrouw met paard,olieverf op linnen,30x24cm., Cond:U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U