Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M
Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M
Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R
Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U