Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, bloemen op vaas
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd N. Wandeur, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30-er jaren 40x50cm. Cond.: U

Tekening hond
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U

2x Ingekleurde gravure
Resultaat: 40 EUR

2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, gemengde techniek op papier, havengezicht 38x28,5cm.

J. Pieneman, bootje
Resultaat: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U

Barok tekening
Resultaat: 35 EUR

Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U

Schilderij, A. Bouw '99
Resultaat: 35 EUR

Aly Bouw van 't Spijker (Delden), acryl op paneel, surrealistisch landschap, 60x80cm. Cond.: U

3x Portret op board
Resultaat: 35 EUR

3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,

Putters
Resultaat: 35 EUR

John Clay 20e eeuw, olieverf op linnen, putters 13x18cm. Cond.: U

Goudvinken
Resultaat: 35 EUR

John Clay 20e eeuw, olieverf op linnen, goudvinken 13x18cm. Cond.: U

naar Louis Apol, aquarel
Resultaat: 35 EUR

Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G

Bloemen op vaas
Resultaat: 30 EUR

W. Hagenhout 1934, "viooltjes", olieverf op paneel, 24x30cm. Cond.: G

2x George Wright Pink
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse prenten op papier; "A Killing Pace" en "Through the Bull Finch" 28x18cm. Cond.: G

R. Davis, jacht
Resultaat: 30 EUR

Engelse prent op papier van een vossenjacht met diverse figuren, 37x30cm. Cond.: U

"The Galway Blazers"
Resultaat: 30 EUR

Engelse litho op papier, "The Galway Blazers hunt at little mount Brown", 38x29cm. Cond.: U

Jan Snoeck 96
Resultaat: 30 EUR

Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U

Pendant
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd twee strandgezichten, olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 9x7cm. Cond.: U

"The tipperary hunt at Clonbanane"
Resultaat: 30 EUR

Engelse litho op papier, "The Tipperary hunt at Clonbonane", 38x29cm. Cond.: U

The Battle of Waterloo
Resultaat: 30 EUR

The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.

J. Jans. Hof te Usselo
Resultaat: 30 EUR

Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U

A. Kurznach
Resultaat: 30 EUR

A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U

Boom met boerderij, olieverf op karton
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.

Ets, Amsterdam werkelozen
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: M

Jaap van Kregten, de dinkel
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U

Bloemen
Resultaat: 25 EUR

B. Kolthe, olieverf op linnen, stilleven ca. 1920. 20x30cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R

Prent, Escher
Resultaat: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd, kubistisch
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Kalender Gelderse kunst
Resultaat: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

Gouden lijst met plaat
Resultaat: 20 EUR

Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 20 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M

Kalender Grafisch atelier
Resultaat: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

3 Oude etsen
Resultaat: 20 EUR

3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G

Schilderij op rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R

Wim '91
Resultaat: 15 EUR

Wim '91, schilderij, Landschap met schuur, o;ieverf op linnen, 100x80 cm., Cond:G

L.Jansen
Resultaat: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

2 Engelse prenten
Resultaat: 15 EUR

2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U

N. van der Waay, prent
Resultaat: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

2 Schoolplaten
Resultaat: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Ongesigneerd bosgezicht
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U