Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scherrewitz 1034
Scherrewitz

Resultaat:

2.345 EUR

Verkocht
Ton Schulten 1242
Ton Schulten

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Anton Heyboer 1153
Anton Heyboer

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Jan Rijlaarsdam 1060
Jan Rijlaarsdam

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Schilderij Wim Helder 1041
Schilderij Wim Helder

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hans Herrmann 1020
Hans Herrmann

Resultaat:

620 EUR

Verkocht
Ikoon, Nicholaas 1113
Ikoon, Nicholaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ongesigneerd schilderij 1019
Ongesigneerd schilderij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Onbekend schilderij, landschap met figuur 1128
Onbekend schilderij, landschap met figuur

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1194
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1196
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Cornelis Rip 1259
Cornelis Rip

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Carl Eduard Ahrends, stadsgezicht Deventer 1173
Carl Eduard Ahrends, stadsgezicht Deventer

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Xeno Münninghof 1017
Xeno Münninghof

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, S. Twint 1067
Schilderij, S. Twint

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Goosen, koetjes in landschap 1061
Goosen, koetjes in landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij van Kregten 1075
Schilderij van Kregten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
B. van Londen 1087
B. van Londen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Frans Baayens 1249
Schilderij, Frans Baayens

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Damesportret 1045
Damesportret

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Van London 1000
Van London

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Frits Goosen, havengezicht 1214
Frits Goosen, havengezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
G. Nijland, winterlandschap met molen 1235
G. Nijland, winterlandschap met molen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
G. Krol 1292
G. Krol

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Houtskooltekening Tholen 1295
Houtskooltekening Tholen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Daniels, strandgezicht 1171
Daniels, strandgezicht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pastel, Hongaarse vrouw 1365
Pastel, Hongaarse vrouw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Carl Eduard Ahrends, landschap met figuren 1172
Carl Eduard Ahrends, landschap met figuren

Resultaat:

272,5 EUR

Verkocht
Kalshoven, stilleven 1021
Kalshoven, stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bevort, berkebomen 1238
Bevort, berkebomen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Daniels, strandgezicht 1180
Daniels, strandgezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Icoon 1111
Icoon

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Stilleven 1212
Stilleven

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Stadsgezicht Hollandse school 1352
Stadsgezicht Hollandse school

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
B. van Londen 1122
B. van Londen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Robert Wosak, aquarel 1304
Robert Wosak, aquarel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
B. van Londen 1156
B. van Londen

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
J. Pieneman, tropische vogels 1026
J. Pieneman, tropische vogels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Icoontje 1112
Icoontje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
"A point to point" 1072
"A point to point"

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
E. Vos, stilleven 1149
E. Vos, stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Boer met pet 1210
Boer met pet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J.H. Persijn 1009
J.H. Persijn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij Jan Wingen 1030
Schilderij Jan Wingen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kalshoven 1058
Kalshoven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Will '40, stilleven 1066
Will '40, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap 1068
J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij Jan Wingen 1110
Schilderij Jan Wingen

Resultaat:

100 EUR