04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Schilderij, Zeeuws 1287
Schilderij, Zeeuws
Startprijs 50 EUR
Schilderij, landschap 1288
Schilderij, landschap

60 EUR

Ype Wenning 1289
Ype Wenning
Geen vanafprijs
Schilderij, interieur met man en kind 1290
Schilderij, interieur met man en kind

100 EUR

Schilderij, interieur met man en kind 1291

100 EUR

G. Krol 1292
G. Krol

300 EUR

Schilderij Kruse Ali, stilleven 1293
Schilderij Kruse Ali, stilleven
Startprijs 150 EUR
Schilderij Kruse Ali, stilleven 1294
Startprijs 80 EUR
Houtskooltekening Tholen 1295
Houtskooltekening Tholen

280 EUR

Stilleven, J.H.J. Halink 1296
Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs
W. Kalshofen, stilleven 1297
W. Kalshofen, stilleven

100 EUR

Landschap met knotwilgen en schapen 1298
Landschap met knotwilgen en schapen
Startprijs 70 EUR
Schilderij, naakt 1299
Schilderij, naakt

100 EUR

Schilderij, vergulde lijst 1300
Schilderij, vergulde lijst
Startprijs 50 EUR
Koeien 1301
Koeien

50 EUR

2 Personen in landschap 1302
2 Personen in landschap
Startprijs 200 EUR
Tekening, naakt 1303
Tekening, naakt
Startprijs 30 EUR
Robert Wosak, aquarel 1304
Robert Wosak, aquarel

175 EUR

Schilderij R. Degger 1305
Schilderij R. Degger
Geen vanafprijs
Litho, Patty Harpenau 1306
Litho, Patty Harpenau
Startprijs 25 EUR
Gesign.F.Heitmann 1307
Gesign.F.Heitmann
Startprijs 340 EUR
2x Rosina Wachtmeister 1308
2x Rosina Wachtmeister
Startprijs 50 EUR
Schilderij 1309
Schilderij
Startprijs 100 EUR
3 x Gemengde techniek ongesigneerd 1310
3 x Gemengde techniek ongesigneerd
Startprijs 40 EUR
Kalender Gelderse kunst 1311
Kalender Gelderse kunst

22 EUR

Williams, litho kippen. 1312
Williams, litho kippen.
Startprijs 30 EUR
Andy Warhol 1313
Andy Warhol
Startprijs 80 EUR
Schilderij, 19e eeuws interieur 1314
Schilderij, 19e eeuws interieur
Startprijs 200 EUR
D. Kubb 1314
D. Kubb
Geen vanafprijs
N. Dam '71, jockeys 1315
N. Dam '71, jockeys
Startprijs 50 EUR
The Battle of Waterloo 1316
The Battle of Waterloo

30 EUR

Cor de Laan 1317
Cor de Laan
Startprijs 100 EUR
J. Jans. Hof te Usselo 1318
J. Jans. Hof te Usselo

30 EUR

Schilderij stilleven 1319
Schilderij stilleven
Startprijs 50 EUR
Kalender Grafisch atelier 1320
Kalender Grafisch atelier

20 EUR

2x Rosina Wachtmeister 1321
2x Rosina Wachtmeister

45 EUR

Landkaart Zutphen 1322
Landkaart Zutphen

50 EUR

L.Jansen 1323
L.Jansen

15 EUR

G. Kuys, tekening 1324
G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR
G. Kuys, tekening 1325
G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR
Prent, Escher 1326
Prent, Escher

25 EUR

Tekening hond 1327
Tekening hond

40 EUR

Tekening Carsons, 19e eeuw 1328
Tekening Carsons, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
A. Kurznach 1329
A. Kurznach

30 EUR

Ongesigneerd, kubistisch 1330
Ongesigneerd, kubistisch

25 EUR

Schilderij. A.K. 1945 1331
Schilderij. A.K. 1945
Geen vanafprijs
Boom met boerderij, olieverf op karton 1332
Boom met boerderij, olieverf op karton

30 EUR

Schilderij, naakte  Orientaalse vrouw 1333
Schilderij, naakte Orientaalse vrouw
Startprijs 120 EUR
naar Louis Apol, aquarel 1334
naar Louis Apol, aquarel

35 EUR

Ricky Damen 1335
Ricky Damen
Startprijs 225 EUR
Ingekleurde ets met boten 1336
Ingekleurde ets met boten
Startprijs 30 EUR
Aquarel, Parijs 1337
Aquarel, Parijs
Startprijs 30 EUR
Gesigneerd J. v.d. Jagd 1338
Gesigneerd J. v.d. Jagd
Startprijs 300 EUR
2x Ingekleurde gravure 1339
2x Ingekleurde gravure

40 EUR

Schilderij, witte hond 1340
Schilderij, witte hond

50 EUR

Diverse tekeningen en drukwerk 1341
Diverse tekeningen en drukwerk
Geen vanafprijs
Ali Kruse Kolk, aquarel 1342
Ali Kruse Kolk, aquarel
Startprijs 40 EUR
Anton Heyboer 1343
Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR
Gemengde techniek 1344
Gemengde techniek
Startprijs 40 EUR
L. Marlow, bloemstilleven stijl 17e eeuw. 1345
L. Marlow, bloemstilleven stijl 17e eeuw.
Startprijs 200 EUR
Ets van een uil 1346
Ets van een uil
Startprijs 30 EUR
2 Engelse prenten 1347
2 Engelse prenten

15 EUR

Piet Rackwitz, houtsnede 1348
Piet Rackwitz, houtsnede
Startprijs 25 EUR
Schilderij, boten 1349
Schilderij, boten

40 EUR

N. van der Waay, prent 1350
N. van der Waay, prent

15 EUR

Litho 1351
Litho
Startprijs 30 EUR
Stadsgezicht Hollandse school 1352
Stadsgezicht Hollandse school

220 EUR

Jansen, gemengde techniek 1353
Jansen, gemengde techniek
Startprijs 30 EUR
Jan Toorop, koptische vrouw 1354
Jan Toorop, koptische vrouw
Geen vanafprijs
3 Oude etsen 1355
3 Oude etsen

20 EUR

Ets, Roodenburgh 1356
Ets, Roodenburgh

50 EUR

2 Etsen 1357
2 Etsen
Geen vanafprijs
Vossenjacht, ruiters te paard 1358
Vossenjacht, ruiters te paard
Startprijs 150 EUR
J. de Leeuw, stadsgezicht naar C. Springer 1359
J. de Leeuw, stadsgezicht naar C. Springer
Startprijs 150 EUR
Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht 1360
Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht

45 EUR

Ricky Damen 1361
Ricky Damen
Startprijs 225 EUR
Ricky Damen 1362
Ricky Damen
Startprijs 225 EUR
Schilderij, muciserend stel 1363
Schilderij, muciserend stel
Startprijs 340 EUR
Schilderij, naakt 1364
Schilderij, naakt
Startprijs 135 EUR
Pastel, Hongaarse vrouw 1365
Pastel, Hongaarse vrouw

275 EUR

Schilderij, naakte vrouw 1366
Schilderij, naakte vrouw
Startprijs 200 EUR
Ond.gesigneerd 1368
Ond.gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Hans Pick. 1369
Hans Pick.
Startprijs 160 EUR
Hans Pick. 1370
Hans Pick.
Startprijs 160 EUR
Gesign.G.Stoll 1371
Gesign.G.Stoll
Startprijs 200 EUR
Lievin Herremans 1372
Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR
Italiaanse oude meester 1372
Italiaanse oude meester
Startprijs 500 EUR
Anton Heyboer 1373
Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR
Nijgh 1374
Nijgh
Geen vanafprijs
Test 1 6000
Test 1
Startprijs 100 EUR
Test 1 2 6001
Test 1 2
Startprijs 200 EUR
Test 3 6002
Test 3
Startprijs 300 EUR
TEst 4 6003
TEst 4
Geen vanafprijs