Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U
Mooi antieke kristallen bonbonschaal met antiek zilveren beugel. 835/000 18cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
Grote zilveren kaarsenstandaard voorzien van een lekbakje boven. Bovenrand beschadigd, staat scheef op voet. 925/000 481gr. 27cm. Cond.: R
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.
Mooi antiek Hollands zilveren vlalepel uit 1909, maker Gerrit Greup Schoonhoven. 60gr. 22cm. Mooi uitgezaagde bak en voorzien van een parelrandje.
2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Drie mooi bewerkte zilveren vingerhoedjes 925/000 16gr. Cond.: U
2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U
10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G
Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.