Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.
J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.
Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G