04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Zilveren servetring
Resultaat: 35 EUR

Zilveren suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.

2 Zilveren suikerschepjes
Resultaat: 35 EUR

2 x portret op board
Resultaat: 35 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Zilveren strakke servetringen 835/000 66gr.

6 Zilveren messen
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

6 Miniaturen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 plate miniaturen

Verzilverd schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter

Zilveren taartschep + juslepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

4 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

6 Antiek zilveren lepeltjes 65gr. 12cm.

11 Delen verzilverd bestek
Resultaat: 10 EUR

11 Delen silver plated bestek

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

Zilveren sauslepel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U