Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Interieur met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR

L. Nijenhuis. Circa 1930. 'Portret Arabier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 30 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

Glazen tafelstukje
Startprijs 30 EUR

Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.

Bewerkte barometer.
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Altaarstuk met olifanten.
Startprijs 30 EUR

Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 30 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Vergulde aansteker.
Startprijs 30 EUR

Oude vergulde aansteker. 'Flaminaire Made in France plaque d'or'. 20e Eeuw. Afmeting: 6,3 x 3 x 1,5 cm. In goede staat.

Hanglamp (messing)
Startprijs 30 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Kavel ansichtkaarten
Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse postkaarten Europa. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot munten
Startprijs 30 EUR

Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...

Antieke poppenwagen + broodtrommel
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppenschoenen, (divers).
Startprijs 30 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Startprijs 30 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Lederen koppelriem
Startprijs 30 EUR

Militaire lederen koppelriem. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 90 x 8 x 2 cm. In goede staat.

Kaartentas met gradenboog
Startprijs 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Startprijs 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Startprijs 30 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.