Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Zilveren lepel, 835/000, met ronde bak en deels bewerkte steel met een decor met vogel en putti gezicht. Bekroond met een kroon. Voorzien van oude keurtekens en een herkeuringsteken. Lengte 18 cm, ca ...

Lot sieraden
Resultaat: 75 EUR

Groot lot sieraden bestaande uit diverse kettingen, o.a. cultive parels en een snoer takkoraal, oorclips en broches.

Set sieraden met granaat en zilver
Resultaat: 45 EUR

Set sieraden met granaat en zilver, bestaande uit lang collier met zilveren ribsluiting, een kort collier met zilveren slot, voorheen bijbelslot, en een ring met granaat en markesiet.

2 Paar machetknopen
Resultaat: 110 EUR

Twee paar manchetknopen, één paar geelgouden manchetknopen, 585/000, rechthoekige plaat voorzien van gefacetteerde rand met monogram gravure, 18x14mm en een paar ovale zilveren manchetknopen, 835/000,...

4 Zilveren slavenbanden
Resultaat: 50 EUR

Lot met vier zilveren slavenbanden, 925/000, met dopsluiting. Breedte 9mm, 6,5mm, 5,5mm en 4mm. Totaal ca 45 gram

Groot lot sieraden
Resultaat: 65 EUR

Groot lot met sieraden bestaande uit diverse colliers, armbanden en horloges

Gouden streekspeld bloedkoraal.
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden staafspeld met 2 streekhangers met bloedkoraal, 585/000. Staafbroche met hangers versierd met bloemen uit knopjes en ovale hangers uit knopjes en getorst draad met in het midden een ovale b...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat

Gouden antieke ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten en emaille. Ring met een rozet, ø 9 mm, met 10 diamanten met een oud briljantslijpsel, bevestigd aan een fraai bewerkte band met zwart emaille versiering. ø 58 ...

Set zilveren sieraden met bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Set zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een collier van 3 rijen bloedkoraal met groot zilveren slot met filigrain, 2 ringen, hanger en broche met bloedkoraal. 835/000

Zilveren Art-Deco schaal
Resultaat: 225 EUR

Grote zilveren schaal, 835/000, Art Deco. Ovale gehamerde schaal met bollopende rand met 2 strakke brede grepen met opliggende rand. MT.: - 34x21x7cm, ca 614 gram. In goede staat

Geelgouden Venetiaans collier
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden collier, 585/000, plat Venetiaans model met veeroog. ca 10 gram. breedte 2 mm, lengte 65 cm.

Rosenthal bord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

3 x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke Delftse dekselvazen
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw.
Resultaat: 500 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...

Chinese vaas, geel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Fürstenberg groep.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.

4x Chinees/Kantonese kommen.
Resultaat: 375 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Keramiek object, 'Tulp'
Resultaat: 50 EUR

Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.

2 Grote Delftse schotels
Resultaat: 280 EUR

Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.

3 Delen plateel.
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.