Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

Resultaat:

40 EUR

6 Zilveren gebaksvorkjes 589
6 Zilveren gebaksvorkjes
Startprijs 60 EUR
Zilveren rammelaar met benen bijtstuk 625
Zilveren rammelaar met benen bijtstuk
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Celadon figuur 6580
Celadon figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren hanger, fuchsia. 632
Zilveren hanger, fuchsia.

Resultaat:

30 EUR

2x Mes, Citrus/Vismes. 639
2x Mes, Citrus/Vismes.
Startprijs 30 EUR
Staande klok, Duits 3530
Staande klok, Duits
Startprijs 400 EUR
Satsuma servies (aardewerk) 6587
Satsuma servies (aardewerk)
Startprijs 70 EUR
Verkocht
8x Jugendstil 6594
8x Jugendstil

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Halspiegel met putti 4201
Halspiegel met putti

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Armleunstoelen 4208
2 Armleunstoelen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 225
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

70 EUR

Wortelnoten naaitafel. 4215
Wortelnoten naaitafel.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Collier van bloedkoralen 232
Collier van bloedkoralen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Boterstolp met zilveren koe. 239
Boterstolp met zilveren koe.

Resultaat:

170 EUR

G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'. 1447
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR
Lenzkirch klokje 3537
Lenzkirch klokje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vergulde zilveren lepel, Russisch. 668
Vergulde zilveren lepel, Russisch.

Resultaat:

20 EUR

Franse vuurvergulde pendule. 3544
Franse vuurvergulde pendule.
Startprijs 1.100 EUR
Pendule met intarsia 3551
Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'. 1454
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Twee zilveren roomlepels 1865/1878 675
Twee zilveren roomlepels 1865/1878

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Oosters ivoren beelden. 2002
2x Oosters ivoren beelden.

Resultaat:

1.100 EUR

Bloedkoraal collier 682
Bloedkoraal collier
Startprijs 80 EUR