Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinese borden 6430
3x Chinese borden
Startprijs 900 EUR
Kristallen inktstel met zilver 575
Kristallen inktstel met zilver
Startprijs 160 EUR
Eiken staande Duitse klok 3580
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2 Chinese bloempotten 6437
2 Chinese bloempotten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren medaillon met collier 582
Zilveren medaillon met collier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Weens uurwerk 3587
Weens uurwerk

Resultaat:

200 EUR

2 Imari bekers, 18e eeuw 6444
2 Imari bekers, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
6 Zilveren gebaksvorkjes 589
6 Zilveren gebaksvorkjes
Startprijs 60 EUR
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'. 1447
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'. 1454
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Friese staartklok, Mahoniehout. 3594
Friese staartklok, Mahoniehout.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Oosters ivoren beelden. 2002
2x Oosters ivoren beelden.

Resultaat:

1.100 EUR

Zilveren rammelaar met benen bijtstuk 625
Zilveren rammelaar met benen bijtstuk
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Zilveren hanger, fuchsia. 632
Zilveren hanger, fuchsia.

Resultaat:

30 EUR

2x Mes, Citrus/Vismes. 639
2x Mes, Citrus/Vismes.
Startprijs 30 EUR
Engelse vleesschotel, blauw 6480
Engelse vleesschotel, blauw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen tassa met duivel met vleugels 2038
Bronzen tassa met duivel met vleugels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bakbarometer. 2045
Bakbarometer.

Resultaat:

300 EUR

Zilveren trekpot 275
Zilveren trekpot
Startprijs 220 EUR
Hollandse penantkast. 4251
Hollandse penantkast.
Startprijs 80 EUR
WMF vaas, Plated. 2052
WMF vaas, Plated.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Zilveren broches met jade. 282
2 Zilveren broches met jade.

Resultaat:

60 EUR

Kamerscherm, Gobelin. 4258
Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Bidjar kleed. 4500
Bidjar kleed.

Resultaat:

275 EUR