34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

5 x Achthoekige bordjes. 6530
5 x Achthoekige bordjes.
Startprijs 80 EUR
Franse vuurvergulde pendule. 3544
Franse vuurvergulde pendule.
Startprijs 1.100 EUR
Pendule met intarsia 3551
Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR
Bronzen tassa met duivel met vleugels 2038
Bronzen tassa met duivel met vleugels

75 EUR

Bakbarometer. 2045
Bakbarometer.

300 EUR

WMF vaas, Plated. 2052
WMF vaas, Plated.
Startprijs 80 EUR
Doos met blauw/wit porselein. 6537
Doos met blauw/wit porselein.
Startprijs 60 EUR
Beeldje, 'Ekster'. 6544
Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR
3 Ringen, 2 gouden en 1 zilver 818
3 Ringen, 2 gouden en 1 zilver

63 EUR

Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x) 825
Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)

55 EUR

Documentenkist 2088
Documentenkist

450 EUR

Eiken staande Duitse klok 3580
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 175 EUR
Beschilderd dekseldoosje 2095
Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 50 EUR
Weens uurwerk 3587
Weens uurwerk

200 EUR

Koperen melkbus met trechter, 18e eeuw 2102
Koperen melkbus met trechter, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Kristallen schaal op zilveren voet. 832
Kristallen schaal op zilveren voet.

40 EUR

Friese staartklok, Mahoniehout. 3594
Friese staartklok, Mahoniehout.

85 EUR

Celadon figuur 6580
Celadon figuur

60 EUR

Satsuma servies (aardewerk) 6587
Satsuma servies (aardewerk)
Startprijs 70 EUR
2 Gestoken panelen 2138
2 Gestoken panelen
Startprijs 80 EUR
3 Delen tin. 2145
3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR
8x Jugendstil 6594
8x Jugendstil

70 EUR

Boek 'Bismarck'. 2152
Boek 'Bismarck'.
Startprijs 80 EUR
Duitse tafelklok, ca. 1890. 3630
Duitse tafelklok, ca. 1890.
Startprijs 80 EUR