34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Biedermeier koekdoos met schotel 6487
Biedermeier koekdoos met schotel
Startprijs 50 EUR
Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein. 6494
Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.
Startprijs 50 EUR
Lenzkirch klokje 3537
Lenzkirch klokje
Startprijs 300 EUR
Barometer. 2295
Barometer.
Startprijs 30 EUR
2 x Cloisonne tonnetjes. 2302
2 x Cloisonne tonnetjes.
Startprijs 70 EUR
Marters (1x) en Bunzing (2x) 2331
Marters (1x) en Bunzing (2x)

30 EUR

Composiet  Aphrodite Kallipigos 2338
Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 70 EUR
Glas met 5 zilveren lepels 475
Glas met 5 zilveren lepels
Startprijs 35 EUR
Spekstenen beeldje "Aapjes" 2345
Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR
Botaniseertrommel 2352
Botaniseertrommel

60 EUR

Zilveren gourmetarmband 482
Zilveren gourmetarmband
Startprijs 30 EUR
Zilveren inktstel met kristal 489
Zilveren inktstel met kristal

210 EUR

Postzegelalbum Oud-Nederland 2705
Postzegelalbum Oud-Nederland

150 EUR

Postkaarten album 2712
Postkaarten album

40 EUR

6 Munten België 2719
6 Munten België
Startprijs 50 EUR
Franse vuurvergulde pendule. 3544
Franse vuurvergulde pendule.
Startprijs 1.100 EUR
Pendule met intarsia 3551
Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR
5 x Achthoekige bordjes. 6530
5 x Achthoekige bordjes.
Startprijs 80 EUR
Doos met blauw/wit porselein. 6537
Doos met blauw/wit porselein.
Startprijs 60 EUR
Beeldje, 'Ekster'. 6544
Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR
Zilveren tafelbel, 1866 525
Zilveren tafelbel, 1866

220 EUR

Eiken staande Duitse klok 3580
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 175 EUR
Lot barnstenen 532
Lot barnstenen

80 EUR

Weens uurwerk 3587
Weens uurwerk

200 EUR