'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.
Oude kristalglazen koektrommel met plated hengsel + deksel. Circa: 1930. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.
Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur,, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Zilveren botermes met gecontourneerde steel. En een zilveren botermesje waarvan de steel met puntfilet. 835/000. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Anno 1938. Ca. 45 gr. Afmeting: 12,5 - 16 cm. In go...
Zilveren zes-kantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.
Drie geslepen kristallen glazen met geslepen en gematteerde druiventrossen en een 925/000 sterling zilveren ring aan de voet. Afmeting: 11,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.