34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Perzische tegel 6506
Perzische tegel
Startprijs 150 EUR
Yixing theepot. 6507
Yixing theepot.

140 EUR

Yixing theepot. 6508
Yixing theepot.

150 EUR

3 x Chinees jade. 6509
3 x Chinees jade.
Startprijs 100 EUR
Chinese kraag-siervaas. 6510
Chinese kraag-siervaas.

110 EUR

Stel Kantonese vazen. 6511
Stel Kantonese vazen.

200 EUR

6 Chinese dessertbordjes, 18e eeuw 6512
6 Chinese dessertbordjes, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Lot (6x) Chinees porselein. 6513
Lot (6x) Chinees porselein.

110 EUR

Porseleinen plaquette gesigneerd 6514
Porseleinen plaquette gesigneerd

100 EUR

Theepot, Wanli-stijl. 6515
Theepot, Wanli-stijl.
Startprijs 250 EUR
Chinees figuur bewerkt met koraal. 6516
Chinees figuur bewerkt met koraal.
Startprijs 180 EUR
3 Delen Chinees porselein. 6517
3 Delen Chinees porselein.
Startprijs 150 EUR
3 Delen Chinees. 6518
3 Delen Chinees.
Startprijs 125 EUR
Weense tafellamp, terracotta. 6519
Weense tafellamp, terracotta.
Startprijs 150 EUR
Keramieken olifant 6520
Keramieken olifant

30 EUR

8x Oude Chinese voorwerpen. 6521
8x Oude Chinese voorwerpen.
Startprijs 140 EUR
Delftse keramieken dekselpot.. 6522
Delftse keramieken dekselpot..

220 EUR

Chinees olielampje 'olifant' 6523
Chinees olielampje 'olifant'
Startprijs 20 EUR
2 porseleinen vazen Empire stijl 6524
2 porseleinen vazen Empire stijl

100 EUR

8 x Kopje + 9 x schoteltje. 6525
8 x Kopje + 9 x schoteltje.

100 EUR

6 x Kop + schotels. 6526
6 x Kop + schotels.
Startprijs 40 EUR
6x Delfts bord. 6527
6x Delfts bord.
Startprijs 60 EUR
5-Delig Petrus Regout kaststel. 6528
5-Delig Petrus Regout kaststel.

80 EUR

Chinees porseleinen bord. 6529
Chinees porseleinen bord.
Startprijs 100 EUR