Zilveren kommetje met omgeslagen bovenrand op ronde voet, geheel glad. 835/000. Mr. P.W. Schreij en W.G. Beekwidder-Amsterdam 1906 - 1910 (zeldzaam). Afmeting: 5 x ø 6 cm. In goede staat.
Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met langwerpige massieve schakels, verbonden door middel van ogen. Lengte 20 cm. ca 36 gram
Lot divers zilver, 835/000, bestaande uit een theezeef met man met juk, MT.: onduidelijk, jl.:R:1927, een flesjeshouder met krullen en figuren, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:C:1937, 2 vingerdoek...
Zilveren tuitzeefje met omgeslagen bovenrand. 835/000. Voorzien van fijne filet- en parelrand, compleet met hengsel en spitpen. Mr. Kruyff, Amsterdam. Circa: 1825. Ca. 16 gr. Afmeting: ø 4,5 cm. In go...
Fraai gevormd zilveren tuitzeefje met omgeslagen gecontourneerde bovenrand, compleet met hengsel en spitpen. Ca. 23 gr. Afmeting: ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote ronde zilveren hanger, 835/000, met een afbeelding van een bloem. voorzien van fijn ankercollier. ø 5 cm. lengte 45 cm. ca 34 gram.
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. Bij enkele schakels is wat afgebroken.
Zilveren opscheplepel, 800/000, Oostenrijk. Sierlijke lepel met peervormige bak voorzien van een deels geschulpte rand en graveerwerk in de gematteerde bak. De lepel is voorzien van een gecontourneerd...
Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat
Zilveren collier, 925/000, met telraam, 15x15mm, van Esprit. Lengte 42 cm. ca 7 gram. Nieuw
Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...
Zeven zilveren lepels, 835/000. Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978. En een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal dec...
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.
Martin Pietsch (Frankfurt 1948), olieverf op linnen, "De zoon van Rembrandt" 66x70cm. Cond.: G
Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz. 1919 - 2014. 'Twee baby portretten'. Tekening op papier. 20,5x23cm. en 23x28cm. In goede staat.
Russische school. Verso gesigneerd. 'Havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat
R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. 'Zomers landschap met beek, bomen etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat
O. Heinisch. Circa: 1900. Karl Adam 1847-1923. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat
Monogram M.F. 1909. 'Portret van Perzische krijgsheer'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.