Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.
Oude Zwitserse officiersdolk 'Eizener Schwyz nr. 30626'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Engelse bajonet. 'Enfield No. 4 - MKI'. WO II. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.
Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met gegraveerd lemet. Hartsvanger heeft een messing met hoornen heft en origineel lederen schede. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.