Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek visbestek
Startprijs 35 EUR

Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)

Heilighart beeld.
Startprijs 35 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

2 Oude parasols
Startprijs 35 EUR

Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen antiek tin (divers)
Startprijs 35 EUR

Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

Bronzen wierrookpotje
Startprijs 35 EUR

Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19 x 17 x 12 cm ø.In goede staat

Antiek slot.
Startprijs 35 EUR

Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.

Bronzen penning (J. Villeneuve)
Startprijs 35 EUR

Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat

Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.

Spiegel (bamboe)
Startprijs 35 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

2 Kunstglazen vazen
Startprijs 35 EUR

Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.

4x Paper Weights, 1x vaas
Startprijs 35 EUR

Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.

Divers glaswerk (11x)
Startprijs 35 EUR

Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen olifant
Startprijs 35 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Bonbon schaal (Meissen)
Startprijs 35 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

Lot met edelstenen
Startprijs 40 EUR

Lot edelstenen, bestaande uit 5 stenen, geel, groen, blauw oranje en roze, en een doosje met agaat en 2 flaconnen met koraal en turkoois.

Dames zakhorloge
Startprijs 40 EUR

Zakhorloge, goldplated, klein model ø26 mm, met een bewerkte brede rand met een getrembleerde bewerking en een versierde achterdeksel met graveerwerk. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte uuraan...

Zilveren beugeltas.
Startprijs 40 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.

2 Miniaturen, 'Teckel' en 'Collie'.
Startprijs 40 EUR

Twee miniaturen. Eén plated miniatuur van een 'zittende teckel' en een zilveren 835/000 'zittende collie'. Afmeting: 2 x 1,5 cm.

Zilveren miniatuur, paard met slee
Startprijs 40 EUR

Zilveren minatuur, 835/000, Slee in de vorm van een zwaan met figuur, getrokken door een paard. MT.: J.v.Waveren, haarlem, 1961-1980. 10x2x5,5cm. ca 49 gram. In goede staat

Zilveren filigrain geurdoosje.
Startprijs 40 EUR

Zilveren filigrain geurdoosje. 800/000. Ca. 18 gr. Afmeting: 5 x 4 x 1,5 cm. In goede staat.

Dameshorloge met ketting, zilver
Startprijs 40 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...

Zilveren plaatarmband
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren plaatarmband, 925/000, met gourmetschakels. 13 mm. 22 cm met 1 extra schakel. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de plaat. ca 104 gram