Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)
Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...
Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19 x 17 x 12 cm ø.In goede staat
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Lot edelstenen, bestaande uit 5 stenen, geel, groen, blauw oranje en roze, en een doosje met agaat en 2 flaconnen met koraal en turkoois.
Zakhorloge, goldplated, klein model ø26 mm, met een bewerkte brede rand met een getrembleerde bewerking en een versierde achterdeksel met graveerwerk. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte uuraan...
Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.
Twee miniaturen. Eén plated miniatuur van een 'zittende teckel' en een zilveren 835/000 'zittende collie'. Afmeting: 2 x 1,5 cm.
Zilveren minatuur, 835/000, Slee in de vorm van een zwaan met figuur, getrokken door een paard. MT.: J.v.Waveren, haarlem, 1961-1980. 10x2x5,5cm. ca 49 gram. In goede staat
Zilveren filigrain geurdoosje. 800/000. Ca. 18 gr. Afmeting: 5 x 4 x 1,5 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...
Grote zilveren plaatarmband, 925/000, met gourmetschakels. 13 mm. 22 cm met 1 extra schakel. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de plaat. ca 104 gram