Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Albarello, ca. 19e eeuw. 6087
Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR
Dresden figuur. 6280
Dresden figuur.
Startprijs 200 EUR
6 Delen Chinees porselein. 6251
6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'. 1018
Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.

Resultaat:

675 EUR

6 Munten België 2719
6 Munten België
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lotje Chinees (6x). 6244
Lotje Chinees (6x).

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Grote KPM vazen. 6051
2 Grote KPM vazen.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Henk Dekker, 'Botters op strand'. 1011
Henk Dekker, 'Botters op strand'.

Resultaat:

750 EUR

3 Duitse bierpullen 6237
3 Duitse bierpullen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Herman Brood, 'V7 2000'. 1004
Herman Brood, 'V7 2000'.

Resultaat:

2.500 EUR

2x beeld 'Christian Nonne'. 6230
2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Postkaarten album 2712
Postkaarten album

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Postzegelalbum Oud-Nederland 2705
Postzegelalbum Oud-Nederland

Resultaat:

150 EUR

Platelen pot 6201
Platelen pot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Chinese kop + schotels. 6044
4x Chinese kop + schotels.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Botaniseertrommel 2352
Botaniseertrommel

Resultaat:

60 EUR

Spekstenen beeldje "Aapjes" 2345
Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR
Composiet  Aphrodite Kallipigos 2338
Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Marters (1x) en Bunzing (2x) 2331
Marters (1x) en Bunzing (2x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kristallen schaal op zilveren voet. 832
Kristallen schaal op zilveren voet.

Resultaat:

40 EUR

2 x Cloisonne tonnetjes. 2302
2 x Cloisonne tonnetjes.
Startprijs 70 EUR
Barometer. 2295
Barometer.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x) 825
Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Model zeilboot 2288
Model zeilboot

Resultaat:

40 EUR