Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Wandelstokken 2376
3 Wandelstokken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3683
Lantaarnklok

Resultaat:

160 EUR

Tafelklok + slinger. 3700
Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kolom-pendule 3717
Kolom-pendule

Resultaat:

125 EUR

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1232
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Startprijs 50 EUR
Duitse barok vitrine opzetkast 4005
Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2 Chinese stoelen. 4022
2 Chinese stoelen.

Resultaat:

850 EUR

Eikenhouten Hollands kabinet 4039
Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Wortelnoten davenport (Captainsdesk) 4052
Wortelnoten davenport (Captainsdesk)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ton Anconé, bloemstilleven 1249
Ton Anconé, bloemstilleven

Resultaat:

60 EUR

C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1266
C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'. 1283
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'. 1300
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'.

Resultaat:

125 EUR

Gravure + mahoniehouten lijst 1317
Gravure + mahoniehouten lijst
Startprijs 30 EUR
Antieke Icoon 1334
Antieke Icoon
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

Resultaat:

50 EUR

Landkaart, ca. 1700. 1364
Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'. 1368
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'. 1381
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'. 1398
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. . 1415
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .

Resultaat:

35 EUR

Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. 1432
Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'.
Startprijs 100 EUR
Berry Brugman, 'Bloemen'. 1449
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 200 EUR
Geldkistje, Smeedijzer. 2007
Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR