Zilveren lepel, 835/000, met ronde bak en deels bewerkte steel met een decor met vogel en putti gezicht. Bekroond met een kroon. Voorzien van oude keurtekens en een herkeuringsteken. Lengte 18 cm, ca ...
Groot lot sieraden bestaande uit diverse kettingen, o.a. cultive parels en een snoer takkoraal, oorclips en broches.
Set sieraden met granaat en zilver, bestaande uit lang collier met zilveren ribsluiting, een kort collier met zilveren slot, voorheen bijbelslot, en een ring met granaat en markesiet.
Twee paar manchetknopen, één paar geelgouden manchetknopen, 585/000, rechthoekige plaat voorzien van gefacetteerde rand met monogram gravure, 18x14mm en een paar ovale zilveren manchetknopen, 835/000,...
Lot met vier zilveren slavenbanden, 925/000, met dopsluiting. Breedte 9mm, 6,5mm, 5,5mm en 4mm. Totaal ca 45 gram
Groot lot met sieraden bestaande uit diverse colliers, armbanden en horloges
Geelgouden staafspeld met 2 streekhangers met bloedkoraal, 585/000. Staafbroche met hangers versierd met bloemen uit knopjes en ovale hangers uit knopjes en getorst draad met in het midden een ovale b...
Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met diamanten en emaille. Ring met een rozet, ø 9 mm, met 10 diamanten met een oud briljantslijpsel, bevestigd aan een fraai bewerkte band met zwart emaille versiering. ø 58 ...
Set zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een collier van 3 rijen bloedkoraal met groot zilveren slot met filigrain, 2 ringen, hanger en broche met bloedkoraal. 835/000
Grote zilveren schaal, 835/000, Art Deco. Ovale gehamerde schaal met bollopende rand met 2 strakke brede grepen met opliggende rand. MT.: - 34x21x7cm, ca 614 gram. In goede staat
Geelgouden collier, 585/000, plat Venetiaans model met veeroog. ca 10 gram. breedte 2 mm, lengte 65 cm.
Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...
Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...
Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.