Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Zilveren lepel, 835/000, met ronde bak en deels bewerkte steel met een decor met vogel en putti gezicht. Bekroond met een kroon. Voorzien van oude keurtekens en een herkeuringsteken. Lengte 18 cm, ca ...

Lot sieraden
Resultaat: 75 EUR

Groot lot sieraden bestaande uit diverse kettingen, o.a. cultive parels en een snoer takkoraal, oorclips en broches.

Set sieraden met granaat en zilver
Resultaat: 45 EUR

Set sieraden met granaat en zilver, bestaande uit lang collier met zilveren ribsluiting, een kort collier met zilveren slot, voorheen bijbelslot, en een ring met granaat en markesiet.

2 Paar machetknopen
Resultaat: 110 EUR

Twee paar manchetknopen, één paar geelgouden manchetknopen, 585/000, rechthoekige plaat voorzien van gefacetteerde rand met monogram gravure, 18x14mm en een paar ovale zilveren manchetknopen, 835/000,...

4 Zilveren slavenbanden
Resultaat: 50 EUR

Lot met vier zilveren slavenbanden, 925/000, met dopsluiting. Breedte 9mm, 6,5mm, 5,5mm en 4mm. Totaal ca 45 gram

Groot lot sieraden
Resultaat: 65 EUR

Groot lot met sieraden bestaande uit diverse colliers, armbanden en horloges

Gouden streekspeld bloedkoraal.
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden staafspeld met 2 streekhangers met bloedkoraal, 585/000. Staafbroche met hangers versierd met bloemen uit knopjes en ovale hangers uit knopjes en getorst draad met in het midden een ovale b...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat

Gouden antieke ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten en emaille. Ring met een rozet, ø 9 mm, met 10 diamanten met een oud briljantslijpsel, bevestigd aan een fraai bewerkte band met zwart emaille versiering. ø 58 ...

Set zilveren sieraden met bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Set zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een collier van 3 rijen bloedkoraal met groot zilveren slot met filigrain, 2 ringen, hanger en broche met bloedkoraal. 835/000

Zilveren Art-Deco schaal
Resultaat: 225 EUR

Grote zilveren schaal, 835/000, Art Deco. Ovale gehamerde schaal met bollopende rand met 2 strakke brede grepen met opliggende rand. MT.: - 34x21x7cm, ca 614 gram. In goede staat

Geelgouden Venetiaans collier
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden collier, 585/000, plat Venetiaans model met veeroog. ca 10 gram. breedte 2 mm, lengte 65 cm.

Rosenthal bord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

3 x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke Delftse dekselvazen
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw.
Resultaat: 500 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...

Chinese vaas, geel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Fürstenberg groep.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.

4x Chinees/Kantonese kommen.
Resultaat: 375 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Keramiek object, 'Tulp'
Resultaat: 50 EUR

Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.

2 Grote Delftse schotels
Resultaat: 280 EUR

Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.

3 Delen plateel.
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.

24 x Wandtegels
Resultaat: 120 EUR

Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 45 EUR

Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg groep
Resultaat: 200 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Poppenservies 'Meissen'.
Resultaat: 280 EUR

Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Bolvaas, 'Familie Rose'.
Resultaat: 550 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.

Wanli schotel
Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...

2 Meissen beeldjes met ganzen.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...

Zilveren overlay parfumflacon
Resultaat: 225 EUR

Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

13 Kristallen 'Roemer' glazen.
Resultaat: 70 EUR

Dertien stuks oude gekleurde kristallen 'Roemer' glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Resultaat: 60 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Marmeren buste.
Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeldje, 'Meisje'.
Resultaat: 160 EUR

Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Houten beeld, hond (staande)
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Dali
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Borstbeeld, 'Romein'.
Resultaat: 550 EUR

Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Beeld, 'Meisje met gitaar'.
Resultaat: 550 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...

Perzisch tapijt
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch/Iranees kleed. Meerkleurig florale decor met creme. Afmeting: 271 x 360 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 150 EUR

Oud Perzisch bidkleed met vijf coulissen, in aardetinten en pastel. Afmeting: 145 x 85 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren bruin/blauw/creme/groen. Afmeting: 200 x 110 cm. In goede staat.

Bidjar kleed.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.

Bloemtafeltje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat

Beschilderde miniset.
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Twee Spiegels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten schrijfbureau.
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl schrijfbureau met mooi gefineerd binnenwerk, klauwpoten en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandvitrine
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse wortelnoten wandvitrine in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 65 x 19 cm. In goede staat.

Halspiegel met putti
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.

Porselein vitrine, Wortelnoten
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.

Engelse hoekkast
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.

Tafel (gestoken)
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...

Commode met brons
Resultaat: 210 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...

Eiken kist
Resultaat: 195 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Slot mist. 18e Eeuw. Afmeting: 75 x 63 x141 cm. In goede staat.

Schaap lederen stoel
Resultaat: 225 EUR

Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.

Schaaps lederen stoel.
Resultaat: 250 EUR

Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 450 EUR

Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.

Comtoise (bloemslinger)
Resultaat: 65 EUR

Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.

Tafelklok met kroon
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Schoolklok met messing rand.
Resultaat: 70 EUR

Antieke schoolklok met messing omranding. Achtdaags uurwerk ? Circa: 1900. Afmeting: 47 x 28 x 11 cm. In goede staat.

Weense klok.
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...

Witte klok, Parijs.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...

Staartklok (eiken)
Resultaat: 55 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout
Resultaat: 250 EUR

Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Staande Engelse klok
Resultaat: 285 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat

Serie Armamentaria 1-10
Resultaat: 60 EUR

Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.

Serie boeken WO I
Resultaat: 35 EUR

Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat

Antiek matrozenmes
Resultaat: 140 EUR

Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Seinpistool, Model 601.
Resultaat: 150 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Resultaat: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Deiana luchtbuks
Resultaat: 200 EUR

Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.

Zwitserse officiers dolk
Resultaat: 100 EUR

Oude Zwitserse officiersdolk 'Eizener Schwyz nr. 30626'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Sumatraanse kris
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

Engelse bajonet
Resultaat: 130 EUR

Engelse bajonet. 'Enfield No. 4 - MKI'. WO II. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 90 EUR

Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Resultaat: 65 EUR

Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Kort zwaard met leeuwenkop
Resultaat: 170 EUR

Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse degen, 1889
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.

Officiers sabel (Model 1897)
Resultaat: 150 EUR

Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops vuursteen pistool, 12 mm.
Resultaat: 350 EUR

Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antiek Engels seinpistool
Resultaat: 190 EUR

Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oosters geweer (lont ontsteking)
Resultaat: 400 EUR

Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.

Hartsvanger mes (19e eeuw)
Resultaat: 180 EUR

Antieke hartsvanger met gegraveerd lemet. Hartsvanger heeft een messing met hoornen heft en origineel lederen schede. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Percussie geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antiek 6-loops penvuurpistool
Resultaat: 330 EUR

Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Hollandse meesterdegen.
Resultaat: 230 EUR

Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Resultaat: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.