Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen pendule.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...

Barok Zappler klok.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...

Engelse staande klok, mahonie.
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Franse bronzen reiswekker.
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wij...

Pendule (Empire)
Resultaat: 1.100 EUR

Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...

Tafel klok, ca. 1890.
Resultaat: 900 EUR

Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...

Comtoise
Resultaat: 55 EUR

Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.

Staartklok met scheepjesmechaniek
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Comtoise (bloemslinger)
Resultaat: 65 EUR

Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.

Tafelklok met kroon
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Schoolklok met messing rand.
Resultaat: 70 EUR

Antieke schoolklok met messing omranding. Achtdaags uurwerk ? Circa: 1900. Afmeting: 47 x 28 x 11 cm. In goede staat.

Weense klok.
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...

Witte klok, Parijs.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...

Staartklok (eiken)
Resultaat: 55 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout
Resultaat: 250 EUR

Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Staande Engelse klok
Resultaat: 285 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat

19e Eeuws uurwerk, Zuid Holland
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.

Wekker (Lenzkirch)
Resultaat: 55 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten Lenzkirch wekker. Circa: 1915. 'Lenzkirch A.U.G. '. Afmeting: 9 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Comtoise.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.

Friese staartklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.

Staande (Warmink) klok, wortelnoten.
Resultaat: 120 EUR

Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.

Kolom-pendule
Resultaat: 125 EUR

Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Schotse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231 x 67 x 24 cm. In goede staat...

Pendule
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Jugenstil vrijslinger
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Franse Cartel pendule
Resultaat: 280 EUR

Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Franse tafelklok.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.

Grootmoeders klok, Lenzkirch.
Resultaat: 85 EUR

Voor-oorlogse Lenzkirch wortelnoten buffetklok met emaille wijzerplaat. '1 Million 986518'. Afmeting: 35 x 65 x 16 cm. In goede staat.

Tafelklok, Lenzkirch
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten tafelklok met 'Lenzkirch' uurwerk. '1 Million 892 850'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Klok onder stolp.
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Engelse wandklok.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.

Villeroy en Boch klokkenstel.
Resultaat: 85 EUR

Antiek keramieken 'Villeroy en Boch' klokkast met uurwerk en twee vazen. Haarlijnen in klokkast, vazen beschadigd. Afmeting: 29 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

Art Nouveau klokje.
Resultaat: 75 EUR

Antiek notenhouten Art Nouveau klok. Circa 1915. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, veerslinger. Uurwerk gemerkt 'PHS'. Afmeting: 33,5 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Bakelieten wekker met lamp.
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Dwarsklok
Resultaat: 625 EUR

Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Startprijs 680 EUR

Mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. 19e Eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Kolompendule, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

Tafelklok, eigenbouw.
Resultaat: 50 EUR

Eigenbouw. Tafelklok gemaakt van antieke delen. Klokkast staande klok met achtdaags Frans pedule uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: 56 x 34 x 27 cm. In matige staat.

Tafelklok, bronskleurig.
Resultaat: 90 EUR

Grote eigenbouw tafelklok. Gemaakt van antieke delen. Deels boulle, overgeschilderd, houten kast. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 72 x 31 x 19 cm. In matige staat.

Franse wekkerklok.
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse notenhouten wekkerklok met twee bellen. Circa: 1900. Lichte wormbeval. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Klokkenman
Resultaat: 75 EUR

Oude Schwarzwald metaal gegoten klokkenman. Eén wijzer af. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.

3-Delig klokkenstel.
Resultaat: 225 EUR

Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.

Wekker in messing kast
Resultaat: 65 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Regulateur
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Regulateur heeft stil uurwerk (tollen erbij). Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Weense Stutz Uhr.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Weense zwarte Barok Stutz Uhr met kwartierslag-uurwerk, spillegang, repetitie, slaan / niet slaan functie, emaille wijzerplaten. Grote wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 4...

Duitse klok ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Gesigneerd 'Bernard Dönnerbrink Uhrmacher in Gescher 1801'. Betreft zoldervondst. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, dagloper. Functies niet getest. Afmeting: 49...

Duitse klok.
Resultaat: 130 EUR

Antiek Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'Spies a Siegen'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, weekloper. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 54 x 46 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Pendule met inlegwerk.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...

Friese staartklok, Mahoniehout.
Resultaat: 85 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

4x uurwerk/klok
Resultaat: 200 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang met ijzeren stoel. Functies niet getest. Slaghamer zit los. Comtoise heeft een mooie emaille wijzerplaat en vouwslinger. Afmeting: 47 x 29 x 16 cm...

Boulle klok
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Weense boulle pendule met palissanderhouten klokhoofd. Circa 1820. Inleg is volledig intact. Met messing en zilver plated inleg. Klok heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting:...

Staande wortelnoten klok
Resultaat: 350 EUR

Hollandse staande wortelnoten Westminster klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartierslag uurwerk. Afmeting: 232 x 54 x 31 cm. In goede staat.

Biedermeier staande klok, Oldenburg.
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse antieke Biedermeier kersenhouten staande klok. 'A. Kaewer, Oldenburg'. Klok heeft mooie emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op één bel. Afmeting: 210 x 44 x 28 cm. In zeer go...

Staand horloge
Resultaat: 200 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten miniatuur staand horloge met Portre Montre. Circa 1900 en 18e eeuws. Met spillegang uurwerk. 'D.D. Noveron London'. Functies niet getest, ketting snek eraf. Afmeting: 43 ...

Weense pendule ca. 1820
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws Weense pendule met kwartierslag-uurwerk op twee bellen. Achterplaatje mist, slinger mist, één slaghamertje mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Noten klokkast gaaf en compleet met messing...

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met aparte kop. Met latoenkoperen spiegels en mooie beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Friese stoelklok met mooie originele polychromie met wekker. Afmeting: 74 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Staande Duitse klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten Barok staande klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags uurwerk met slagwerk. Klok heeft afneembare klokkop, mogelijk Bergisch, mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 240 c...

Weense 'Hausherren' pendule.
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse originele Weense 'Hausherren' pendule met notenhouten klokkast, messing beslag en vergulde sierstukken. Pendule heeft kwartierslag uurwerk en datum aanduiding. Wijzerplaat beschadigd,...

Duitse wandklok, Anno 1673.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Duitse wandklok met houtgestoken stoel. Anno 1673. Metalschilder-uhr met adelaar en kroon. Bel afgebroken, drie gewichten. Functies niet getest. Afmeting: 82 x 47 x 13 cm. In redelijk/goede...

Amsterdams staand horloge.
Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzaam vroeg 18e eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge door Andries Vermeulen. Met scheepjes-mechaniek, maanstand, wekker functie, secondenaanduiding, maandaanduiding, dagaanduiding, datumaand...

'Amsterdammer', Staande klok.
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize eikenhouten staande klok. Hendrik Vollenhove Amsterdam. Circa: 1780. Klok heeft maanstand, datum, ankergang en halfuur-slag uurwerk op twee verzilverde bellen. Tevens heeft de kl...

Franse pendule Rousseau
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...

Engelse staande klok
Startprijs 280 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...

Schotse staande klok
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.

Schwarzwald klokje met wekker.
Startprijs 175 EUR

Antiek Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekker. Circa: 1860. (porselein gelijmd). Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In redelijke staat.

Frans Klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans klokkenstel met groen onyx en compositie metalen figuur en vazen. Circa: 1890. 'Despiration par Guillemin'. Achtdaags uurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 62 cm. In goed...

Klok, Art Deco
Startprijs 200 EUR

Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Majolica klokje
Startprijs 275 EUR

Antiek Frans 'Majolica' miniatuur staand klokje, met stil achtdaags uurwerk. Ca. : 1880. Afmeting: H.42 cm. In goede staat.

Nikkel klokje, toren.
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse vernikkelde torenklok met figuren (één figuur zit los). Circa 1890. Klok heeft achtdaags uurwerk, veerslinger, zonder slagwerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Weense pendule.
Startprijs 200 EUR

Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Haan klok.
Resultaat: 300 EUR

Franse Haan comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. 18e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 40 cm.

Bureauklokje.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startprijs 260 EUR

Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Tafelklok, 'Lorenz Fürtwangler'
Startprijs 160 EUR

Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32 x 16 x 45 cm. In goede staat.

Staartklok
Startprijs 125 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Franse glaspendule
Startprijs 140 EUR

Antiek Franse messing glaspendule met geslepen glas. Met achtdaags stil uurwerk, kwikslinger en gave wijzerplaat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Tafelklokje (Junghans)
Startprijs 140 EUR

Messing Engelse-stijl tafelklok met Junghans uurwerk, halfuur-slag en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Eéngewicht-klok
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat

Bureau-klok, Lenzkirch
Startprijs 190 EUR

Antieke notenhouten 'Lenzkirch' bureau-klok met verguld bronzen beslag, stil uurwerk, bovenliggende balans (1 million 211498) (wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat). Afmeting: 7,5 cm. In rede...

Franse pendule
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse albast pendule met messing. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Circa: 1920. Klok heeft achtdaags-uurwerk met vijf gongstaven. Gemerkt: ISGUS. Afmeting: 215 x 57 x30 cm. In goede staat.

Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 250 EUR

Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...

Porseleinen klok, Schwarzwald
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

Grunder vrijslinger
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.

Frans portaal pendule.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse portaal pendule met florale intarsia. Circa: 1860. Wijzerplaat iets beschadigd, veerslinger gebroken. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Klokkast in goede staat. Afmeting: 44,5...

Franse comtoise, ca. 1800.
Resultaat: 95 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Circa: 1800. Afmeting: 40 x 24 x 15 cm. In redelijk/goede staat.