Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.
Kleine ingelegde schaak-speeltafel met speeldoos en schaakstukken. 'Premilex Switzerland'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands kopergeslagen 19e eeuwse wandspiegel. In goede originele staat. Afmeting: 75 x 41 x 8 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat
Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl schrijfbureau met mooi gefineerd binnenwerk, klauwpoten en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Oude Hollandse wortelnoten wandvitrine in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 65 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.
Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Slot mist. 18e Eeuw. Afmeting: 75 x 63 x141 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Messing twee-persoons bed . Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
Oud Hollandse Renaissance-stijl kussenkast van eikenhout en palissander. Stijlmeubel met ranken en lades (uitneembaar). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 165 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken eikenhouten spiegel met wapen decor met drie eekhoorns en ranken. Afmeting: 91 x 71 x 8 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok vier-laden commode met verguld messing beslag. Afmeting: 78 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Kleine 17e eeuwse Renaissance eikenhouten dekenkist met slede poten en origineel ijzeren beslag. Slot mist, verder in goede staat. Deksel mogelijk later. Afmeting: 54 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.
Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chaise lounge in Louis Seize-stijl met goede lichtblauwe stoffering en kopernagels. Afmeting: 84 x 191 x 66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.
Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...
Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans notenhouten damesbureau met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Circa: 1900. Afmeting: 90 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met schuif en datering 1798. Afmeting: 60 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met originele polychromie. Anno 1761. Afmeting: 61 x 40 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met klep en datering 1767. Afmeting: 47 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok zout-wandkast met datering 1776. Gerestaureerd/of gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 50 x 22 x 36 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfcommode, Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 98 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek. Gemaakt van gotische boekpanelen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: 151 x 53 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl linnenpers met twee deuren en lade. Afmeting: 147 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse ingelegde dekenkist. Anno 1802. Van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 188 x 71 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse ingelegde dekenkist. Front anno 1815 van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 129 x 56 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten Queen Anne-stijl schrijftafel met vijf lades. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 79 x 121 x 52 cm. In zéér goede staat.
Mooie Engelse eikenhouten vier-laden commode met koperen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 52 x 80 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse notenhouten Barok tabernakel secretaire met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Secretaire heeft mooi beslag. Afmeting 194 x 105 x 51 cm.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag, mooie snijwerk lijsten en klauwpoten. Circa: 1760. Front mooi, zijkanten behoeft restauratie. Afmeting: 23 x 190 x...
Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse vroeg Barok poortjeskist met intarsia, origineel slot, monogram en datering 1765. Afmeting: 73 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Antiek Frans damessecretaire met bronzen versieringen en florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Circa 1900. Lichte fineerschade. Afmeting: 94 x 80 x 45 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse worpsweder zithoek met biezen zitting. Circa 1900. Acht-delig, allen met ander snijwerk in de rugleuning. Zit hoek bestaat uit: Eén bank, afmeting:129 x 130 x 58 cm, zes armleun stoelen...
Antiek vergulde Louis Seize spiegel. Circa: 1800. Minimale beschadigingen. Afmeting: 128 x 61 cm. In goede staat.
17e Eeuws twee-delige eikenhouten borden-regaal kast. Anno 1691. Afmeting: 44 x 150 x 188 cm. In goede staat.
18e Eeuwse kastanjehouten lange tafel met lyra-vormige poten (oude wormbeval). Mooie patina. Afmeting: 60 x 78 x 192 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands mahoniehouten Barok, Louis Quinze kabinet. Geschikt voor vijf-delig kaststel. Circa: 1760. Kabinet heeft prachtig verguld bronzen beslag + drempeldeuren. Afmeting: 257 x 20...
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Zeldzame design lounge stoel 'Charles & Ray Eames' (Hermann Miller Collection). Ontwerp 1956. Door het echtpaar Eames. Stoel is van donkerbruin leder, metaal en hout. Acceptabele gebruikssporen. Afme...
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
18e Eeuwse twee-delige eikenhouten linnenpers met twee lades en twee deuren. Afmeting: 200 x 87 x 53 cm. In goede staat.
'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil bijzettafel met gecontourneerd blad, zweepslag snijwerk en tegels op blad. Circa: 1915. Afmeting: 78 x 42 x 51 cm. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
19e Eeuws wortelnoten speeltafel met 4-spant houtgesneden poot. Lichte fineerschades. Afmeting: 73 x 85 x 88 cm. In redelijk/goede staat.
Duits antiek Louis Philippe bijzettafeltje met berkenhouten blad. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Engelse bijzettafel met intarsia. Lichtschade. Afmeting: 56 x 45 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten gestoken kapstok met mooie kwaliteit snijwerk gezichten. Originele messing haken los erbij. Circa 1880. Afmeting: 112 x 36 x 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten vier-ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. Afmeting 82 x 51 x 88cm. In goede staat
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.