34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Eiken broodspinde 4101
Eiken broodspinde

250 EUR

Buffetkast met snijwerk, ca. 1800. 4108
Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.

170 EUR

Karupaa, Landschap met beek. 1168
Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR
Tafel (gestoken) 4115
Tafel (gestoken)

325 EUR

2x beeld 'Christian Nonne'. 6230
2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 120 EUR
3 Duitse bierpullen 6237
3 Duitse bierpullen
Startprijs 50 EUR
Lotje Chinees (6x). 6244
Lotje Chinees (6x).

70 EUR

6 Delen Chinees porselein. 6251
6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 80 EUR
Gestoffeerde Franse stoel 4151
Gestoffeerde Franse stoel
Startprijs 80 EUR
Mahoniehouten klaptafeltje 4158
Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR
Zwarte Louis Philippe etagere 4165
Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR
Dresden figuur. 6280
Dresden figuur.
Startprijs 200 EUR
2 Spaanse beeldjes 6287
2 Spaanse beeldjes
Startprijs 100 EUR
Servies 'Eschenbach' 6294
Servies 'Eschenbach'
Startprijs 60 EUR
Halspiegel met putti 4201
Halspiegel met putti

225 EUR

2 Armleunstoelen 4208
2 Armleunstoelen

50 EUR

Wortelnoten naaitafel. 4215
Wortelnoten naaitafel.
Startprijs 80 EUR
Baardmankruik, 17e eeuw. 6330
Baardmankruik, 17e eeuw.

150 EUR

5 Deel (3x goudsteen + glazen) 6337
5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Startprijs 30 EUR
3 Delftse borden 6344
3 Delftse borden
Startprijs 60 EUR
Hollandse penantkast. 4251
Hollandse penantkast.
Startprijs 80 EUR
Kamerscherm, Gobelin. 4258
Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 55 EUR
Bidjar kleed. 4500
Bidjar kleed.

275 EUR

5 x Chinees blauwe potjes. 6380
5 x Chinees blauwe potjes.

60 EUR