34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

3x Corpus Christie. 2275
3x Corpus Christie.
Startprijs 120 EUR
Fürstenberg groep. 6082
Fürstenberg groep.

200 EUR

Stel vergulde kandelaars. 2292
Stel vergulde kandelaars.

30 EUR

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1164
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR
Theekistje, 19e eeuw. 2309
Theekistje, 19e eeuw.

60 EUR

2 Chinese vazen 6099
2 Chinese vazen

100 EUR

Ongesigneerd, 'Moeder met kind'. 1181
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.

200 EUR

Art Deco lampje 2326
Art Deco lampje

70 EUR

Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt. 6116
Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt.

100 EUR

2x Chinees snijstuk parelmoer 2343
2x Chinees snijstuk parelmoer
Startprijs 60 EUR
Vergulde lijst, 19e eeuw. 2360
Vergulde lijst, 19e eeuw.

40 EUR

Majolica tegel met afbeelding 6550
Majolica tegel met afbeelding
Startprijs 225 EUR
Fürstenberg groep, 19e eeuw 6133
Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Antiek slot. 2373
Antiek slot.
Startprijs 35 EUR
18 Romeinse munten 2701
18 Romeinse munten
Startprijs 120 EUR
2 Rollen €2,- munten Monaco 2714
2 Rollen €2,- munten Monaco
Startprijs 150 EUR
Groot Dresden figuur. 6150
Groot Dresden figuur.

190 EUR

Pop, 'Carl Hartman', 1910. 2903
Pop, 'Carl Hartman', 1910.
Startprijs 400 EUR
KPM bordje + beeldje 6567
KPM bordje + beeldje
Startprijs 20 EUR
Grote majolica wandtegel 6167
Grote majolica wandtegel
Startprijs 200 EUR
Porseleinen tafellamp 6584
Porseleinen tafellamp

30 EUR

3x Delftse tabakspotten. 6180
3x Delftse tabakspotten.

190 EUR

Zeer grote 'Westerwald' kruik 6184
Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startprijs 100 EUR
Stel vazen, Brussel. 6601
Stel vazen, Brussel.

90 EUR