Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.
Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde 'Uhrenkopf' klok. 'C. Weissner 1723'. Dagloper, halfuur-slag uurwerk. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 51 x 41 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse staande wortelnoten Westminster klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartierslag uurwerk. Afmeting: 232 x 54 x 31 cm. In goede staat.
Collier van granaten met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 5 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale streeksluiting met geschulpte rand, versierd met een S-vormig appli...
Antieke Weense zwarte Barok Stutz Uhr met kwartierslag-uurwerk, spillegang, repetitie, slaan / niet slaan functie, emaille wijzerplaten. Grote wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 4...
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Russische icoon met heilige voor stad en goud decor. Afmeting: 31 x 26 x 2 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse messing met marmeren pendulestel met faunen. Gemerkt 'Imperial'. Tweede helft 20e eeuw. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 62 - 69 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse vroeg Barok poortjeskist met intarsia, origineel slot, monogram en datering 1765. Afmeting: 73 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.
Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...
Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lades achter de deuren. Circa: 1860. Afmeting: 220 x 160 x 57 cm. In goede staat.
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Weense Barok Stutzuhr tafelklok met niet origineel spillegang uurwerk. Repetitie-functie en slaan/niet slaan functies niet aangesloten. Mooie originele klokkast. Afmeting 46 x 28 x 18 cm. In...
Bijzonder kristallen zuurstel met zilveren houder, Bonebakker. Twee geslepen kristallen potjes met ruit- en amandelslijpsel met deksel met gefacetteerde rand en een ster. Beiden geplaatst in één zilve...
Zilveren zakhorloge, met snek met extra losse zilveren behuizing. ø 53 mm. Horloge met zilveren bewerkte wijzerplaat met bogen en graveerwerk met zwarte cijferaanduiding en geelmetalen wijzers.Achterz...
Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Hollandse antieke mahoniehouten miniatuur staande klok, voor zakhorloge 'portre montre' + niet functionerend horloge. Circa: 1900. Achtertik (klepje) mist. Afmeting: 45 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ronde sluiting voorzien van geschulpte rand met bloedkoraal en filigrai...
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een peervormige hanger met een briljant geslepen diamant in een solitairzetting bevestigd aan een fijn venetiaans collier, 42 cm, en een paar solitair oo...
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamanten en emaille. Ring met een rozet, ø 9 mm, met 10 diamanten met een oud briljantslijpsel, bevestigd aan een fraai bewerkte band met zwart emaille versiering. ø 58 ...
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met snek met extra losse zilveren behuizing. ø 60 mm. Gesigneerd Jarts London 1736. Zilvermerk; MT.; onduidelijk, London Jl.: G 1762. Voorzien van onedele horlogek...
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met bollenveld'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok staande klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags uurwerk met slagwerk. Klok heeft afneembare klokkop, mogelijk Bergisch, mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 240 c...
Twee Duitse Biedermeier iepenhouten oorstoelen met zwart lederen bekleding. Met verstelbare rugleuning en voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...
18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...
Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decor, vogels en tekst. Gemerkt. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten reuzen balkon vrijslinger met origineel Kienzle uurwerk. Circa 1890. Minimale beschadigingen. Afmeting: 122 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met mooi lijstwerk, lades en origineel beslag en slot. Anno 1791. Afmeting: 206 x 71 x 190 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Swarovski Ara uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in prachtig gekleurd helder kristal zittend op een houten standaard, de snavel is van rhodium metaal, hoogte: 24 cm. Inclusief originel...
Drie delig zilveren servies op dienblad, 833/000. Bolmodel met parelrand, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerbak, geplaatst op een dienblad met spiegel en zilveren rand met parel. MT.: J.M...
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.
Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Franse boulle likeurkelder met vier karaffen en dertien originele glazen. Circa: 1870. Gegraveerd + goud decor. Kleine beschadigingen. Afmeting: 28 x 34 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Chinees ivoren snijstuk op houtgesneden basement. 'Bosgezicht met vele huisjes en figuren'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 6 x 16 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve va...
Franse Louis Seize pendule met twee-kleurig marmer wit-zwart, en vuurvergulde ornamenten. 'Robin a Paris'. Circa 1800. Eén ornament op zuil mist. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtje...
Antiek Duits bronzen figuur. 'Wolf' op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.
Percussie geweer met gravering 'Maastricht F. Stevens 1871'. 19e Eeuw. Opstelvizier niet compleet. Verder in goede staat. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decors, vogels en teksten. Afmeting: 18 -21 cm. In goede staat.
Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Brede gouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met in het midden in een witgouden opgesoldeerde zetkast met een briljant geslepen diamant. SI-L. In de band van de ring zitten aan weerskanten 2 ...
Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...