Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startprijs 20 EUR

B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.

E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startprijs 20 EUR

E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat

Monogram M.O stilleven
Startprijs 20 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

Achter glas schildering
Startprijs 25 EUR

W. Ehinon. 1953. Olieverf op glas. Achterglas schildering met Arabische voorstelling. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1950. Duitse School. 'Vakwerkhuis bij water'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.

A. Mentes, Stilleven.
Startprijs 25 EUR

A. Mentes. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.

Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Startprijs 25 EUR

Willem ..... Duitse School. 'Wandelaarster met hoed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Max Nagel
Startprijs 30 EUR

Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Oosterse jongen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Oosterse jongen'. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 47 cm. In goede staat.

B.J. Naevestad
Startprijs 30 EUR

B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.

Kees Hogendam 1993.
Startprijs 30 EUR

Kees Hogendam 1993. 'Landschap met bevrijdingsbellen'. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Gravure + mahoniehouten lijst
Startprijs 30 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 30 EUR

Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 30 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 30 EUR

Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 30 EUR

Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 30 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Interieur met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR

L. Nijenhuis. Circa 1930. 'Portret Arabier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rembrandt
Startprijs 35 EUR

Martin Pietsch (Frankfurt 1948), olieverf op linnen, "De zoon van Rembrandt" 66x70cm. Cond.: G

2 Babyportretten
Startprijs 35 EUR

Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz. 1919 - 2014. 'Twee baby portretten'. Tekening op papier. 20,5x23cm. en 23x28cm. In goede staat.

Russische School, 'Havengezicht'.
Startprijs 35 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. 'Havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat

R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startprijs 35 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. 'Zomers landschap met beek, bomen etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat

O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Startprijs 35 EUR

O. Heinisch. Circa: 1900. Karl Adam 1847-1923. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat

Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startprijs 35 EUR

Monogram M.F. 1909. 'Portret van Perzische krijgsheer'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat

Affiche, '60-er jaren'.
Startprijs 40 EUR

Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.

Monogram L.W., 'Brug'.
Startprijs 40 EUR

Monogram L.W. Circa 1930. 'Stadsgezicht Schaffhausen "Munot" (Zwitserland)', olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Startprijs 40 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haangse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startprijs 40 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. 'Landschap Odessa'. Olieverf op linnen. Afmeting. 45 x60 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startprijs 40 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.

Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 50 EUR

Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'.
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met fruit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Startprijs 50 EUR

Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Startprijs 50 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.

2x Gravure
Startprijs 50 EUR

Twee maal ingekleurde gravures met latijnse tekst. 17e-18e Eeuw. Eén maal met twee medaillons door Basire Sculpt. (onder andere hand ingekleurd met goud). Eén maal met één medaillon Basire Sculpt. Afm...

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR

Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Startprijs 50 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Startprijs 50 EUR

J. André. Circa 1950. 'Zeegezicht met bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 62 cm. In goede staat.

Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Startprijs 50 EUR

Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet, 'Boeddha'.
Startprijs 50 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boeddha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

Ad Maas, 'Dame in stoel'.
Startprijs 50 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.

Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startprijs 55 EUR

Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Startprijs 55 EUR

Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Anton Pieck, 'Klasje'.
Startprijs 55 EUR

Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR

H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.

Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Aquarel ca. 1800
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Portret van een meisje'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

G. Irwin
Startprijs 60 EUR

G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Startprijs 60 EUR

P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 60 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch aquarel + lakwerk
Startprijs 60 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2 Oosterse aquarellen
Startprijs 60 EUR

Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...

A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Startprijs 60 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 60 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 60 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2x A. Sokolova, 'Twee maal vaas met bloemen'.
Startprijs 60 EUR

Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova, 'Riviergezicht met huizen en boten'.
Startprijs 60 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova, 'Paardenwagen bij blokhut'.
Startprijs 60 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

H. Röter, 2 Aquarellen.
Startprijs 70 EUR

H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.

Jan Dey, 'Schapen'.
Startprijs 70 EUR

Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Landkaart, L. de Knijff.
Startprijs 70 EUR

lngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.

Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.
Startprijs 70 EUR

Jan Bolderink, 1998. 'Branding op de rotsen'. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 70 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Limburgs landschap'.
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Frans havengezicht'.
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.

Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Startprijs 75 EUR

Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'.
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met gebouw en vissers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 10 cm. In goede staat.

A. Pawlowsky, 'Schloss Liechtenstein'.
Startprijs 75 EUR

A. Pawlowsky. Circa 1890. 'Schloss Liechtenstein'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Startprijs 80 EUR

Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 80 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Startprijs 80 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

J. Infantino, 'Muro'.
Startprijs 80 EUR

J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Startprijs 80 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 19e Eeuw. 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'. Aquarel op papier. Afmeting: 14 x 8,5 cm. in goede staat.