Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Interieur met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR

L. Nijenhuis. Circa 1930. 'Portret Arabier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 30 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

Glazen tafelstukje
Startprijs 30 EUR

Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.

Bewerkte barometer.
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Altaarstuk met olifanten.
Startprijs 30 EUR

Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 30 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Vergulde aansteker.
Startprijs 30 EUR

Oude vergulde aansteker. 'Flaminaire Made in France plaque d'or'. 20e Eeuw. Afmeting: 6,3 x 3 x 1,5 cm. In goede staat.

Hanglamp (messing)
Startprijs 30 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Kavel ansichtkaarten
Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse postkaarten Europa. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot munten
Startprijs 30 EUR

Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...

Antieke poppenwagen + broodtrommel
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppenschoenen, (divers).
Startprijs 30 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Startprijs 30 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Lederen koppelriem
Startprijs 30 EUR

Militaire lederen koppelriem. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 90 x 8 x 2 cm. In goede staat.

Kaartentas met gradenboog
Startprijs 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Startprijs 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Startprijs 30 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Mosa plaquette, 1945
Startprijs 30 EUR

'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.

2 Politie signaalfluiten
Startprijs 30 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Politiefluit (messing)
Startprijs 30 EUR

Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.

Baret
Startprijs 30 EUR

Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur.
Startprijs 30 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.

Kristalglazen koektrommel.
Startprijs 30 EUR

Oude kristalglazen koektrommel met plated hengsel + deksel. Circa: 1930. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Krist. schaal+deksel+onderschaal.
Startprijs 30 EUR

Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...

2 Menages
Startprijs 30 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.

Lot overlay glas
Startprijs 30 EUR

Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.

3x Karaf
Startprijs 30 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Lot diversen, glaswerk.
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...

Meissen bonbonschaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.

Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'
Startprijs 30 EUR

Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Serie Franse borden, 9x.
Startprijs 30 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees beeld (groot)
Startprijs 30 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur,, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Jade look beeldengroep
Startprijs 30 EUR

Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.

3x Presenteerschaal, porselein.
Startprijs 30 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Startprijs 30 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

Chocoladekan.
Startprijs 30 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren botermesjes.
Startprijs 35 EUR

Zilveren botermes met gecontourneerde steel. En een zilveren botermesje waarvan de steel met puntfilet. 835/000. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Anno 1938. Ca. 45 gr. Afmeting: 12,5 - 16 cm. In go...

Zilveren 6-kantige strooibus.
Startprijs 35 EUR

Zilveren zes-kantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.

3 Kristallen glazen met zilveren ring aan voet.
Startprijs 35 EUR

Drie geslepen kristallen glazen met geslepen en gematteerde druiventrossen en een 925/000 sterling zilveren ring aan de voet. Afmeting: 11,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.

Zilveren kommetje op ronde voet.
Startprijs 35 EUR

Zilveren kommetje met omgeslagen bovenrand op ronde voet, geheel glad. 835/000. Mr. P.W. Schreij en W.G. Beekwidder-Amsterdam 1906 - 1910 (zeldzaam). Afmeting: 5 x ø 6 cm. In goede staat.

Glas met 5 zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met langwerpige massieve schakels, verbonden door middel van ogen. Lengte 20 cm. ca 36 gram

Kavel divers zilver
Startprijs 35 EUR

Lot divers zilver, 835/000, bestaande uit een theezeef met man met juk, MT.: onduidelijk, jl.:R:1927, een flesjeshouder met krullen en figuren, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:C:1937, 2 vingerdoek...

Zilveren tuitzeefje, ca. 1825.
Startprijs 35 EUR

Zilveren tuitzeefje met omgeslagen bovenrand. 835/000. Voorzien van fijne filet- en parelrand, compleet met hengsel en spitpen. Mr. Kruyff, Amsterdam. Circa: 1825. Ca. 16 gr. Afmeting: ø 4,5 cm. In go...

Zilveren tuitzeefje
Startprijs 35 EUR

Fraai gevormd zilveren tuitzeefje met omgeslagen gecontourneerde bovenrand, compleet met hengsel en spitpen. Ca. 23 gr. Afmeting: ø 6,5 cm. In goede staat.

Grote zilveren bloemhanger
Startprijs 35 EUR

Grote ronde zilveren hanger, 835/000, met een afbeelding van een bloem. voorzien van fijn ankercollier. ø 5 cm. lengte 45 cm. ca 34 gram.

Armband parelmoer (flexibel).
Startprijs 35 EUR

Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. Bij enkele schakels is wat afgebroken.

Zilveren lepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren opscheplepel, 800/000, Oostenrijk. Sierlijke lepel met peervormige bak voorzien van een deels geschulpte rand en graveerwerk in de gematteerde bak. De lepel is voorzien van een gecontourneerd...

6 Zilveren Wajanglepels
Startprijs 35 EUR

Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat

Zilveren collier telraam
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier, 925/000, met telraam, 15x15mm, van Esprit. Lengte 42 cm. ca 7 gram. Nieuw

Zilveren pasteischep.
Startprijs 35 EUR

Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...

Zilveren miniatuur slee
Startprijs 35 EUR

Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat

Zilveren nagelgarnituur in etui
Startprijs 35 EUR

Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...

7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 35 EUR

Zeven zilveren lepels, 835/000. Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978. En een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal dec...

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rembrandt
Startprijs 35 EUR

Martin Pietsch (Frankfurt 1948), olieverf op linnen, "De zoon van Rembrandt" 66x70cm. Cond.: G

2 Babyportretten
Startprijs 35 EUR

Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz. 1919 - 2014. 'Twee baby portretten'. Tekening op papier. 20,5x23cm. en 23x28cm. In goede staat.

Russische School, 'Havengezicht'.
Startprijs 35 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. 'Havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat

R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startprijs 35 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. 'Zomers landschap met beek, bomen etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat

O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Startprijs 35 EUR

O. Heinisch. Circa: 1900. Karl Adam 1847-1923. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat

Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startprijs 35 EUR

Monogram M.F. 1909. 'Portret van Perzische krijgsheer'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat

Visschaal, Jugendstil.
Startprijs 35 EUR

Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.

Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 35 EUR

Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.

Antiek visbestek
Startprijs 35 EUR

Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)

Heilighart beeld.
Startprijs 35 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

2 Oude parasols
Startprijs 35 EUR

Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen antiek tin (divers)
Startprijs 35 EUR

Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

Bronzen wierrookpotje
Startprijs 35 EUR

Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19 x 17 x 12 cm ø.In goede staat

Antiek slot.
Startprijs 35 EUR

Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.

Bronzen penning (J. Villeneuve)
Startprijs 35 EUR

Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat

Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.

Spiegel (bamboe)
Startprijs 35 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

2 Kunstglazen vazen
Startprijs 35 EUR

Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.

4x Paper Weights, 1x vaas
Startprijs 35 EUR

Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.

Divers glaswerk (11x)
Startprijs 35 EUR

Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen olifant
Startprijs 35 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Bonbon schaal (Meissen)
Startprijs 35 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

Lot met edelstenen
Startprijs 40 EUR

Lot edelstenen, bestaande uit 5 stenen, geel, groen, blauw oranje en roze, en een doosje met agaat en 2 flaconnen met koraal en turkoois.

Dames zakhorloge
Startprijs 40 EUR

Zakhorloge, goldplated, klein model ø26 mm, met een bewerkte brede rand met een getrembleerde bewerking en een versierde achterdeksel met graveerwerk. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte uuraan...

Zilveren beugeltas.
Startprijs 40 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.

2 Miniaturen, 'Teckel' en 'Collie'.
Startprijs 40 EUR

Twee miniaturen. Eén plated miniatuur van een 'zittende teckel' en een zilveren 835/000 'zittende collie'. Afmeting: 2 x 1,5 cm.

Zilveren miniatuur, paard met slee
Startprijs 40 EUR

Zilveren minatuur, 835/000, Slee in de vorm van een zwaan met figuur, getrokken door een paard. MT.: J.v.Waveren, haarlem, 1961-1980. 10x2x5,5cm. ca 49 gram. In goede staat

Zilveren filigrain geurdoosje.
Startprijs 40 EUR

Zilveren filigrain geurdoosje. 800/000. Ca. 18 gr. Afmeting: 5 x 4 x 1,5 cm. In goede staat.

Dameshorloge met ketting, zilver
Startprijs 40 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...

Zilveren plaatarmband
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren plaatarmband, 925/000, met gourmetschakels. 13 mm. 22 cm met 1 extra schakel. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de plaat. ca 104 gram