Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...
Collier van barnsteen, ovale kralen met witmetalen sierstukjes. Lengte 40 cm. Stenen wat beschadigd.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat
Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten met messing postkantoor-weegschaal. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.
Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...
Antiek Duits gemerkte porseleinen karakterpop. Gemerkt 'M.B. 10'. Circa 1920. Pop heeft barst in achterhoofd, 7-delig papier maché lichaam en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Groot lot diverse poppenhoofd-bedekkingen/hoeden. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.
Drie antiek gegraveerde glazen met florale decors. Circa: 1800. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Art Deco Copier Leerdam 'Anna' groenglas drinkglazen. Circa 1930. Afmeting: 13 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Saxofoon van helder kristal met pareltjes 10,5cm. (211728) uit het thema "Kristal Melodie" met Rhodium standaard en 1x een viool van helder kristal met metalen standaard en st...
Swarovski Kiepwagon (171233), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Swarovski wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met een gematteerde staart. Inclusief originele doos en in goede staat
Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. Twee knobbelvazen met Delfts decor, chinoiserie. Eén Hollandse platelen bloempot met florale decor. Circa 1940. Afmeting: 31 x 13 cm ø en 18,5 x 21 cm...
Grote oude Italiaanse majolica vaas in Renaissance-stijl met 925 Sterling zilveren bovenrand. 'Majolica Deruta'. 20e Eeuw. Afmeting: 44,5 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delfts blauwe keramieken vazen met florale en scheepvaart decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...
Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Zilveren druivenschaar, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: x:1882. 17 cm, ca 79 gram. In zeer goede staat.
Lot parels met zilver; 2 zoetwater parelcolliers versierd met zilveren sluiting/clip met zirconia's, te dragen als Y-collier, in lengte verstelbaar, en een fijn zilveren bolletjes collier met een tros...
Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.
Zilveren etagere op ronde voet met kabelrand bovenrand . Deukjes. Afmeting H: 16,5 x ø 7,5 cm. Bovenrand, circa ø 15 cm. In goede staat.
Fraai gestileerde zilveren roomkan. 925/000. Begin 20e eeuw. Mr. Gottlieb Kurz Schwabisch Gmund. Importeursteken: Kon. Ned. van Kempen, Begeer en Vos. Afmeting: 12 x 6 cm. In goede staat.
Collier van rode kralen met een grote zilveren hanger versierd met 2 rode stenen. 8x6cm, lengte collier 75 cm.
Lot zilver met diverse sieraden o.a. broches, creolen en (oor)hangers. Totaal ca 56 gram.
Twee cilindervormige flacons met divers slijpsel, voorzien van een zilveren dop. Beide doppen zijn wat beschadigd. 6x4x8cm.
Grote ronde zilveren broche, 835/000, opengewerkt met rozen en vlinderdecor. ø 6 cm. ca 17 gram. In goede staat
Zilveren collier met achtkantige schakels met roze opleg. De schakels zijn verbonden door middel van grove ogen. Met groot veeroog. Breedte 10 mm. lengte 42 cm. ca 39 gram.
Russische zilveren kinderlepel met fraai gekleurde emaille papegaai op de steel. 916/000. Lengte: 14 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.
Twee zilveren bestekdelen bestaande uit een sauslepel, rond met filetrand, MT.:Johannes Schijfsma, Sneek jl.: W:1881, en een vleesvork met gezaagd decor, rond met dubbele filetrand, MT.: Van Kempen, ...
Antieke tien-kantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, fraaie florale graveringen en monogram. 835/000. Londen. Anno 1883. Afmeting: 17 x 3 cm. In goede staat.
Parelcollier, gemaakt van schelpen in zwart- grijs- goud en wit-tinten. ø 14 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm.
Geelgouden broche, 585/000, van een bijbelslot met een gecontourneerde vorm versierd met graveerwerk. 30x22mm. ca 2,1 gram. In goede staat.
Oorhaken, 333/000, met hartvormige koraaltjes. ca 0,9 gram. 13 mm.
Twee zilveren messen, 833/000. Eén mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm. En een geheel zilveren mes met ...
Zilveren set, 835/000. Bestaande uit : Theezeef met bewerkte steel en kroon, lekbakje op 3 poten met kroon, bewerkte poten en klauwvoetjes. En een suikerschep met cilindervormige bak en bewerkte steel...
Edelstalen creolen, verguld, Alfex, ø 13 mm, breedte 8 mm. ca 9,1 gram. Nieuw
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
Zilveren koffie- en theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel versierd met biedermeier gravures. Bestaande uit: 6 Koffielepels en 7 theelepels, MT.: o.a. P.van Oostrum en Hooijkaas, Schoonhoven. ...
Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...
Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
A. Gysling. Circa: 1900. Duitse School. 'Bergrivier'. Mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 41cm. In goede staat.
Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Geit in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 13,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1912. 'Koeien in Hollands landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram E.J. 'Hollands besneeuwd landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 8 cm. In goede staat.
Anatol Cernajaev, Russische school 1939. 'Fontein in park'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 97 cm. In goede staat
Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. 'Een kloof van de Tessino met rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat
Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.
Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.
Oude Icoon. 'Maria met kindje Jezus'. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 24,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
W. Zwaardveld (?). Circa 1930. 'Hollands landschap met platbodem en windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.
Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...
18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws ijzeren bewerkte kolenkit met florale decor. Afmeting: 30 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse bronzen hangolielamp. Voor zeven lonten. Afmeting: 24 x 24 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vijf maal 'Stork' - Hengelo gemerkte objecten. Eén maal Delftse schaal Schoonhoven. Drie maal kandelaar 'Porseleyne Fles'. Eén maal gietijzeren bureau penhouder (?). Afmeting: 15 - 18 cm. In goede sta...
Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.