Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren armbanden
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...

Collier, barnsteen.
Resultaat: 45 EUR

Collier van barnsteen, ovale kralen met witmetalen sierstukjes. Lengte 40 cm. Stenen wat beschadigd.

Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.
Resultaat: 45 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Sierschaal.
Resultaat: 45 EUR

Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Petroleumlamp en kandelaar
Resultaat: 45 EUR

Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.

Niemeijers+Menkenthal blik
Resultaat: 45 EUR

Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Olielampje (oudheid)
Resultaat: 45 EUR

Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Engelse postkantoor weegschaal + gewichten.
Resultaat: 45 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten met messing postkantoor-weegschaal. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Duitse ijzeren 'Alte Fritz'
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.

Interessant kavel munten
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...

Karakterpop, circa 1920.
Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits gemerkte porseleinen karakterpop. Gemerkt 'M.B. 10'. Circa 1920. Pop heeft barst in achterhoofd, 7-delig papier maché lichaam en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.

Lot oude/antieke poppen hoofdbedekk./hoeden.
Resultaat: 45 EUR

Groot lot diverse poppenhoofd-bedekkingen/hoeden. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Pistoolhoster + foudraal
Resultaat: 45 EUR

Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon
Resultaat: 45 EUR

Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Koperen dolk (Syrië)
Resultaat: 45 EUR

Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II
Resultaat: 45 EUR

Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.

Pendule
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Zuil/Piedestal, vurenhout.
Resultaat: 45 EUR

Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.

3 x Antiek gegraveerde glazen.
Resultaat: 45 EUR

Drie antiek gegraveerde glazen met florale decors. Circa: 1800. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In goede staat.

6x Glazen, 'Anna' groenglas.
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Art Deco Copier Leerdam 'Anna' groenglas drinkglazen. Circa 1930. Afmeting: 13 x 10 cm ø. In goede staat.

2 Kunstglazen vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.

2 Delen Swarovski (211728 en 203056)
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Saxofoon van helder kristal met pareltjes 10,5cm. (211728) uit het thema "Kristal Melodie" met Rhodium standaard en 1x een viool van helder kristal met metalen standaard en st...

Swarovski Kiepwagon (171233)
Resultaat: 45 EUR

Swarovski Kiepwagon (171233), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.

Swarovski wolf (207549)
Resultaat: 45 EUR

Swarovski wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met een gematteerde staart. Inclusief originele doos en in goede staat

Lot tegels
Resultaat: 45 EUR

Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Hollands aardewerk
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. Twee knobbelvazen met Delfts decor, chinoiserie. Eén Hollandse platelen bloempot met florale decor. Circa 1940. Afmeting: 31 x 13 cm ø en 18,5 x 21 cm...

Aardewerken vaas met zilveren rand
Resultaat: 45 EUR

Grote oude Italiaanse majolica vaas in Renaissance-stijl met 925 Sterling zilveren bovenrand. 'Majolica Deruta'. 20e Eeuw. Afmeting: 44,5 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauw vaasje.
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Delfts blauwe keramieken vazen met florale en scheepvaart decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In goede staat.

2 Duitse beeldjes, hond en kat.
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...

Delfts kaststel, Jugendstil.
Resultaat: 45 EUR

Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

4 Chinese penselen potten.
Resultaat: 45 EUR

Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.

4x Tegel.
Resultaat: 45 EUR

Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 40 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: x:1882. 17 cm, ca 79 gram. In zeer goede staat.

Lot parels met zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot parels met zilver; 2 zoetwater parelcolliers versierd met zilveren sluiting/clip met zirconia's, te dragen als Y-collier, in lengte verstelbaar, en een fijn zilveren bolletjes collier met een tros...

30 Paar pareloorknoppen
Resultaat: 40 EUR

Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.

Zilveren etagere
Resultaat: 40 EUR

Zilveren etagere op ronde voet met kabelrand bovenrand . Deukjes. Afmeting H: 16,5 x ø 7,5 cm. Bovenrand, circa ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren roomkan.
Resultaat: 40 EUR

Fraai gestileerde zilveren roomkan. 925/000. Begin 20e eeuw. Mr. Gottlieb Kurz Schwabisch Gmund. Importeursteken: Kon. Ned. van Kempen, Begeer en Vos. Afmeting: 12 x 6 cm. In goede staat.

Zilveren hanger met rode kralen
Resultaat: 40 EUR

Collier van rode kralen met een grote zilveren hanger versierd met 2 rode stenen. 8x6cm, lengte collier 75 cm.

Lot zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met diverse sieraden o.a. broches, creolen en (oor)hangers. Totaal ca 56 gram.

2 Kristallen flacons met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Twee cilindervormige flacons met divers slijpsel, voorzien van een zilveren dop. Beide doppen zijn wat beschadigd. 6x4x8cm.

Zilveren broche 'rozen en vlinder'.
Resultaat: 40 EUR

Grote ronde zilveren broche, 835/000, opengewerkt met rozen en vlinderdecor. ø 6 cm. ca 17 gram. In goede staat

Zilveren collier met opleg
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier met achtkantige schakels met roze opleg. De schakels zijn verbonden door middel van grove ogen. Met groot veeroog. Breedte 10 mm. lengte 42 cm. ca 39 gram.

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met o.a. barnsteen en carneool en zilveren oorknoppen.

Zilveren kinderlepel met emaille papegaai op steel.
Resultaat: 40 EUR

Russische zilveren kinderlepel met fraai gekleurde emaille papegaai op de steel. 916/000. Lengte: 14 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.

2 Zilveren bestekdelen, filetrand
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren bestekdelen bestaande uit een sauslepel, rond met filetrand, MT.:Johannes Schijfsma, Sneek jl.: W:1881, en een vleesvork met gezaagd decor, rond met dubbele filetrand, MT.: Van Kempen, ...

Kristallen koker met zilveren deksel
Resultaat: 40 EUR

Antieke tien-kantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, fraaie florale graveringen en monogram. 835/000. Londen. Anno 1883. Afmeting: 17 x 3 cm. In goede staat.

Parelcollier
Resultaat: 40 EUR

Parelcollier, gemaakt van schelpen in zwart- grijs- goud en wit-tinten. ø 14 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm.

Gouden broche van bijbelslot
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden broche, 585/000, van een bijbelslot met een gecontourneerde vorm versierd met graveerwerk. 30x22mm. ca 2,1 gram. In goede staat.

Oorringen met koraal
Resultaat: 40 EUR

Oorhaken, 333/000, met hartvormige koraaltjes. ca 0,9 gram. 13 mm.

2 Zilveren messen, 1 met agaat heft
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren messen, 833/000. Eén mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm. En een geheel zilveren mes met ...

Zilveren theezeef, lekbak en suikerlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren set, 835/000. Bestaande uit : Theezeef met bewerkte steel en kroon, lekbakje op 3 poten met kroon, bewerkte poten en klauwvoetjes. En een suikerschep met cilindervormige bak en bewerkte steel...

Edelstalen creolen, verguld
Resultaat: 40 EUR

Edelstalen creolen, verguld, Alfex, ø 13 mm, breedte 8 mm. ca 9,1 gram. Nieuw

Kristallen schaal op zilveren voet.
Resultaat: 40 EUR

Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...

13x Zilveren Biedermeijer koffie- en theelepels
Resultaat: 40 EUR

Zilveren koffie- en theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel versierd met biedermeier gravures. Bestaande uit: 6 Koffielepels en 7 theelepels, MT.: o.a. P.van Oostrum en Hooijkaas, Schoonhoven. ...

14x Zilveren Biedermeijer theelepels
Resultaat: 40 EUR

Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...

Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.

A. Gysling ca 1900.
Resultaat: 40 EUR

A. Gysling. Circa: 1900. Duitse School. 'Bergrivier'. Mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 41cm. In goede staat.

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Geit in stal'.
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 'Geit in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 13,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1912. 'Koeien in Hollands landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram E.J., 'Winterlandschap'
Resultaat: 40 EUR

Monogram E.J. 'Hollands besneeuwd landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 8 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.
Resultaat: 40 EUR

Anatol Cernajaev, Russische school 1939. 'Fontein in park'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat

Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.
Resultaat: 40 EUR

Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 97 cm. In goede staat

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.
Resultaat: 40 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.
Resultaat: 40 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. 'Een kloof van de Tessino met rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.
Resultaat: 40 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.

2 Werken, Jan Faber
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

Icoon, Grieks
Resultaat: 40 EUR

Oude Icoon. 'Maria met kindje Jezus'. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 24,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.
Resultaat: 40 EUR

W. Zwaardveld (?). Circa 1930. 'Hollands landschap met platbodem en windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.

Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.
Resultaat: 40 EUR

Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

sjoerd Bakker 2001
Resultaat: 40 EUR

Sjoerd bakker 2001 modern werk

Antiek compleet theecomfoor.
Resultaat: 40 EUR

Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.

Messing kerk-kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Beschilderde petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Lamp, 60-er jaren.
Resultaat: 40 EUR

Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.

Lot antiek tin.
Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.

Zes delen tin met glas
Resultaat: 40 EUR

Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.

Diverse antiquarische boeken, 10 st.
Resultaat: 40 EUR

Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...

Haardplaat, 18e-19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.

Kolenkist.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws ijzeren bewerkte kolenkit met florale decor. Afmeting: 30 x 48 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen Oosterse hangolielamp.
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Oosterse bronzen hangolielamp. Voor zeven lonten. Afmeting: 24 x 24 cm ø. In goede staat.

6 Antieke figuren.
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Lotje 'Stork'.
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 'Stork' - Hengelo gemerkte objecten. Eén maal Delftse schaal Schoonhoven. Drie maal kandelaar 'Porseleyne Fles'. Eén maal gietijzeren bureau penhouder (?). Afmeting: 15 - 18 cm. In goede sta...

9 x Natuurstenen + marmeren ballen.
Resultaat: 40 EUR

Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.

Pillendoosje van emaille.
Resultaat: 40 EUR

Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.

3x Van Nelle blikken
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.

Model zeilboot
Resultaat: 40 EUR

Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.

Blaker, verguld.
Resultaat: 40 EUR

Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.

Vergulde lijst, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.