Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Meissen kop & schotels
Resultaat: 225 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau, (12 tegels)
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollands polychrome 12-pas tegeltableau met landschap/boerderij decor. Circa: 1920. 'De bouwman wacht van is Heeren hand veel milden zegen op het land'. Afmeting: 39,5 x 53 cm. In goede staat.

Doos Delfts aardewerk.
Resultaat: 225 EUR

Lot divers oud/antiek Delfts aardewerk. Onder andere 'Porseleyne Fles', schalen, borden etc.. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese vaas.
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Eerste helft 20e eeuw. Kleinere vaas gemerkt, met krijgers. Grotere vaas met florale en vlinders decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.

Gouden heren zegelring
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met onyx. Zegelring met achtkantige onyx, met gouden bewerking aan de zijkant van de zetkast. Grootte kop 15x19mm. ø 67 ca 10 gram.

Collier van zwarte parels
Resultaat: 220 EUR

Collier met zwarte en witte parels. Collier van zwarte parels, ø 11 cm, met in het midden, om en om, 8 witte vingerparels. Het geheel is bevestigd aan een geelgouden, 585/000 gladde bolsluiting, ø 10 ...

Moderne choker met goud en smaragd
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere moderne handgemaakte choker met geelgoud, 750/000, zilver en staal. Staaldraad collier met in het midden een zilveren rechthoek gemaakt uit draad met 2 uitstekende stukken aan de bovenzijde...

Kristallen gembercoupe op zilveren voet.
Resultaat: 220 EUR

Geslepen kristallen gember coupe met deksel voorzien van omgeslagen gecontourneerde rand en amandelslijpsel staande op fraaie zilveren 835/000 gecontourneerde voet, met dubbele knoop en biedermeier gr...

Set gouden sieraden met jade
Resultaat: 220 EUR

Set geelgouden sieraden, 585/000, met jade bestaande uit een choker, een ring en een paar oorhangers met een ovaal cabouchon geslepen jade, ø 8x6 mm. Totaal ca 8,0 gram. lengte choker 42 cm, ø ring 59...

Zilveren chatelaine met horlogesleutel
Resultaat: 220 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met grote zilveren hanger met horlogesleutel en voorzien van voorstellingen uit haar. Lengte 28 cm. Voorzien van nieuwe sluiting. ca 49 gram.

Zilveren gehamerde schaal.
Resultaat: 220 EUR

Zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met geschulpte nodus, geplaatst op een ronde voet. De gehele schaal is voorzien van hamerslag. ø 22x10cm. ca 316 gram. In goede staat

Zilveren tafelbel, 1866
Resultaat: 220 EUR

Antieke zilveren tafelbel 833/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam jl.:G:1866 8x17cm

Bloedkoralen armband.
Resultaat: 220 EUR

Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.

A.J. Zwart, 'Boeren interieur'
Resultaat: 220 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.
Resultaat: 220 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Landschap met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Oostenrijks 'Wendel' geweer
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.

Franse portaal pendule
Resultaat: 220 EUR

Grote Franse origineel geëboniseerde portaal pendule. Circa 1850. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 x 26,5 x 16 cm. In zeer goede staat.

'Sevres' pendule met porselein.
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger

3 Aardewerk kruiken
Resultaat: 220 EUR

Drie 19e eeuwse steengoed kruiken met bruine glazuur. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 39 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld, 'Adelaar'
Resultaat: 220 EUR

Grote oude Duitse porseleinen 'Hutschenreuther' visarend. Kunstabteilung, door K. Tutter. Afmeting: 36 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Delftse keramieken dekselpot..
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

5 Beelden militairen
Resultaat: 220 EUR

Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Collier van zwarte parels
Resultaat: 210 EUR

Collier met 4 rijen ovale zwarte zoetwaterparels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand en bewerkte eindstukken, 20 mm. Lengte 41 cm.

Zilveren inktstel met kristal
Resultaat: 210 EUR

Kristallen inktstel met zilveren houder, 833/000. Inktstel met kristallen potjes met zilveren dop voorzien van parelrand. Het geheel is geplaatst op een zilveren gecontourneerde houder met greep. MT....

J. Wouters van Trirum, 'Poezen'
Resultaat: 210 EUR

Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. 'Spelende poezen op kleed met koperen kan'. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.

Commode met brons
Resultaat: 210 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...

Twee kristallen coupes met zilver
Resultaat: 200 EUR

Twee kristallen coupes met zilveren voet en knop, 835/000, geplaatst op een kristallen onderschotel. Coupes voorzien van een gecontourneerde rand en deksel met zilveren knop. Beiden voorzien van diver...

Zilveren roomstel met parelrand.
Resultaat: 200 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, bestaand uit melkkan en suikerbak: model parelrand met bolprofiel, Importeursteken: D.Aubert 's Gravenhage. ca 410 gram. ø12x14 en 14x8x9cm. In goede staat

Schildbroche en medaillon.
Resultaat: 200 EUR

Schildbroche en medaillon. Schildbroche met geelgouden voorzijde bewerkt en bezet met een rond stuk onyx met daarop een zilveren rozet met klein rood steentje. De achterzijde van de broche is gemaakt ...

Set met jadesieraden: Ring en oorschroeven
Resultaat: 200 EUR

Set met jade sieraden, met een geelgouden ring, 585/000, met geschulpte rand met graveerwerk en in het midden een ovaal bewerkte jadesteen, 14x17 mm, ø 57 en oorschroeven, zilver verguld met rond bewe...

Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

R.E. Partridge, '3 Geisha's'.
Resultaat: 200 EUR

R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.

Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.
Resultaat: 200 EUR

Nicolaas Visscher. 1618 - 1709. 'Landkaart van Zutphen'. Deels ingekleurd. Afmeting: 48 x 57 cm. In zéér goede staat.

Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'.
Resultaat: 200 EUR

Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'. Bekende glazenier die ook schilderijen maakte. Boekje te inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 101 cm. In...

Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.

M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'.
Resultaat: 200 EUR

M. Bilders van Bosse. 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Resultaat: 200 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Tafel-petroleumlamp met 2 etages.
Resultaat: 200 EUR

Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke buitenlantaarn
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.

Barometer in vorm van een bel.
Resultaat: 200 EUR

Antieke messing barometer in de vorm van gotische handbel. Circa: 1900. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.

Lot tin
Resultaat: 200 EUR

Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.

Vuursteen geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Antiek kort vuursteen geweer (18 mm.) 'Tower'. Met mahonie kolf en messing. (kogelgeweer). Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs lichtkogel seinpistool.
Resultaat: 200 EUR

Voor-oorlogs lichtkogel seinpistool. 'Nr. 30157' en gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Kadetten sabel
Resultaat: 200 EUR

Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Bajonet, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws bajonet (buiten model), met zaag lemet en messing heft. Nr. 15. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse degen, 1889
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.

Deiana luchtbuks
Resultaat: 200 EUR

Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.

Staand horloge
Resultaat: 200 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten miniatuur staand horloge met Portre Montre. Circa 1900 en 18e eeuws. Met spillegang uurwerk. 'D.D. Noveron London'. Functies niet getest, ketting snek eraf. Afmeting: 43 ...

Frans klokkenstel, 3-delig
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. (één vleugel met breukje). Afmeting: 61 - 65 cm. In zeer goede staat.

Weens uurwerk
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.

4x uurwerk/klok
Resultaat: 200 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten davenport (Captainsdesk)
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.

Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje.
Resultaat: 200 EUR

Iepenhouten Duitse Biedermeier zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje.
Resultaat: 200 EUR

Iepenhouten Duitse Biedermeier-stijl zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Iepenhouten oorstoel + voetbankje.
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Eiken dressoir, 1803.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits eikenhouten Barok anrichte/dressoir met twee deuren en lade. Anno 1803. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 120 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Duitse barok spinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.

Penantkastje met zuilen
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits wortelnoten 'Grunderzeit' penant kastje met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 81 x 83 x 44 cm. In goede staat.

6 Iepenhouten Louis Seize stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse iepenhouten Louis Seize stoelen met bloemmedaillons. Afmeting: 93 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Eiken Empire commode.
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.

Eiken kist met smeedijzeren beslag
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met smeedijzeren beslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 93 x 143 x 73 cm. In zeer goede staat.

Kist met snijwerk, Indonesisch.
Resultaat: 200 EUR

Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.

Secretaire, Biedermeier.
Resultaat: 200 EUR

Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.

Duitse barok spinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten Barok één-deurs spinde met schappen. Circa 1800. met binnen in 2 lades. Afmeting: 108 x 81 x 45 cm. Verder in goede staat.

Meidenkast, notenhout.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duitse notenhouten 'Gründerzeit' pronkvertico (meidenkast) met snijwerk en pilasters. Circa 1880. Afmeting: 129 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfbureau.
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl schrijfbureau met mooi gefineerd binnenwerk, klauwpoten en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2 Vazen, 'Loetz'.
Resultaat: 200 EUR

Twee blauw glazen 'Loetz' Jugendstil ampfora vazen met compositie metalen afneembare monturen. Circa: 1915. Afmeting: 36 x 12 x 10 cm ø. In goede staat.

2 Grote KPM vazen.
Resultaat: 200 EUR

Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.

Servies Nymphenburg
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits handbeschilderd 'Nymphenburg' porseleinen koffieservies met florale en goud decor. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiepot, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, zes gebaksborden. Minimale ...

Fürstenberg groep.
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Fürstenberg groep
Resultaat: 200 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.

2 Goldscheider figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.

2 Tegeltableau's, 17e-18e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Twee 17e-18e eeuwse vier-pas tegeltableau's in eikenhouten lijsten. Restauraties. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Setje lepels van 6 st.
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse sets van zes porseleinen soeplepels met floraal, vlinders en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

7 x Celadon vaas.
Resultaat: 200 EUR

Zeven oude/antieke Chinees porseleinen rode celadon vazen + knobbelvazen. Grote vaas kraag gelijmd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Kantonese vazen.
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese siervazen met krijgers decor. Gemerkt op bodem. Bij één vaas bovenrand bovenop beschadigd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gemberpot met zilver.
Resultaat: 195 EUR

Kristallen gemberpot op zilveren voet, 835/000. Gemberpot met omgeslagen rand en gecontourneerde rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilverenvoet met parelranden. ø18x32 cm. Enkele chips.

Eiken kist
Resultaat: 195 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Slot mist. 18e Eeuw. Afmeting: 75 x 63 x141 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel.
Resultaat: 195 EUR

19e Eeuwse houtgestoken eikenhouten spiegel met wapen decor met drie eekhoorns en ranken. Afmeting: 91 x 71 x 8 cm. In goede staat.

"Rohrstrand" servies, 14 delig.
Resultaat: 195 EUR

Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

Witgouden ring diamant
Resultaat: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, Art deco, met diamant en groene steen. Fijne ring met aan de kop een zeskantige geslepen groene steen, 11x9mm, met in het midden een witgouden zetkast met een briljant geslepe...

Gouden choker van bijbelslot
Resultaat: 190 EUR

Bijzondere gouden choker, 585/000, gemaakt met drie elementen van een bijbelslot en twee staven met een gefacetteerde granaat, versierd met graveerwerk. Bevestigd aan een jasseroncollier. Lengte 41 cm...

Zilveren theepot
Resultaat: 190 EUR

Zilveren theepot, 833/000, Buikmodel met 4 ribben, de pot is versierd met een gegraveerde band met ranken, gestanst bloemendecor, geplaatst op 4 driehoekig uitgewerkte bloemen als poten. De pot heeft ...

Klaus Fussman, 'Margeriten'.
Resultaat: 190 EUR

Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Antiek Engels seinpistool
Resultaat: 190 EUR

Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oude bajonet
Resultaat: 190 EUR

Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Oosterse kruithoorn
Resultaat: 190 EUR

Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Weense pendule ca. 1820
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws Weense pendule met kwartierslag-uurwerk op twee bellen. Achterplaatje mist, slinger mist, één slaghamertje mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Noten klokkast gaaf en compleet met messing...

Kolompendule met messing inleg
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse boulle zuilen pendule met emaille en parelmoer. Circa: 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Kolompendule.
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke Franse portaal pendule met druivenranken intarsia en vergulde ornamenten. Circa: 1850. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 48 x 24 x 12 cm. In goede staa...

Groot Dresden figuur.
Resultaat: 190 EUR

Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...

3x Delftse tabakspotten.
Resultaat: 190 EUR

Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.

4x Verdeelschaal
Resultaat: 190 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

5 Fürstenberg beelden
Resultaat: 190 EUR

Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed