Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kolom-pendule
Resultaat: 125 EUR

Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Schotse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231 x 67 x 24 cm. In goede staat...

Pendule
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Jugenstil vrijslinger
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Franse Cartel pendule
Resultaat: 280 EUR

Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Franse tafelklok.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.

Grootmoeders klok, Lenzkirch.
Resultaat: 85 EUR

Voor-oorlogse Lenzkirch wortelnoten buffetklok met emaille wijzerplaat. '1 Million 986518'. Afmeting: 35 x 65 x 16 cm. In goede staat.

Tafelklok, Lenzkirch
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten tafelklok met 'Lenzkirch' uurwerk. '1 Million 892 850'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Klok onder stolp.
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Engelse wandklok.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.

Villeroy en Boch klokkenstel.
Resultaat: 85 EUR

Antiek keramieken 'Villeroy en Boch' klokkast met uurwerk en twee vazen. Haarlijnen in klokkast, vazen beschadigd. Afmeting: 29 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

Art Nouveau klokje.
Resultaat: 75 EUR

Antiek notenhouten Art Nouveau klok. Circa 1915. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, veerslinger. Uurwerk gemerkt 'PHS'. Afmeting: 33,5 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Bakelieten wekker met lamp.
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Dwarsklok
Resultaat: 625 EUR

Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Startprijs 680 EUR

Mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. 19e Eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Kolompendule, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

Tafelklok, eigenbouw.
Resultaat: 50 EUR

Eigenbouw. Tafelklok gemaakt van antieke delen. Klokkast staande klok met achtdaags Frans pedule uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: 56 x 34 x 27 cm. In matige staat.

Tafelklok, bronskleurig.
Resultaat: 90 EUR

Grote eigenbouw tafelklok. Gemaakt van antieke delen. Deels boulle, overgeschilderd, houten kast. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 72 x 31 x 19 cm. In matige staat.

Franse wekkerklok.
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse notenhouten wekkerklok met twee bellen. Circa: 1900. Lichte wormbeval. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Klokkenman
Resultaat: 75 EUR

Oude Schwarzwald metaal gegoten klokkenman. Eén wijzer af. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.

3-Delig klokkenstel.
Resultaat: 225 EUR

Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.

Wekker in messing kast
Resultaat: 65 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Regulateur
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Regulateur heeft stil uurwerk (tollen erbij). Afmeting: 84 cm. In goede staat.