Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36 x 167 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese rozenhouten gesneden figuren. 'Vissers met karpers en hengel'. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 x ø13 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Twee grote oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Kleine antieke Japanse vaas met florale- en vlinder decors. Circa 1900. Afmeting: H.12 cm. In goede staat.
Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.